FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
N-a fost atat de rau!!!!!!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Alinuta
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 12:50 pm    Titlul subiectului: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

In vara asta am fost la mare..acolo am cunoscut pe cineva care avea piercing in buric...mi
s-a parut super tare!!! Insa ea mi-a spus ca a duruto foarte mult, dar a meritat efortul...ii
placea la nebunie, era foarte mandra de el...apoi dupa vreo doua saptamani am decis sa-mi fac si eu
unul...insa eram destul de speriat de faptul ca o sa ma doara, insa cu toate astea imi placea prea
mult si eram hotarata sa-l fac, asha ca intr-o zi m-am dus la salon si l-am facut.
Sincer.... nu a fost mare lucru, nu m-a durut aproape deloc...chiar m-a socat acest lucru ma
asteptam sa doara destul de rau insa nu a fost asha.....iiiiiiieeeeeee!!...iar acum sunt foarte
mandra de el.
Pentru cei care au dubiii, ii sfatuiesc ca daca chiar doresc un piercing sa-l faca si sa nu stea pe ganduri o sa fie uimiti..... Wink Wink Wink
Sus
Johnny

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Joi Sep 08, 2005 5:41 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Felicitari...
Asha am crezut si eu la inceput, ca o sa ma doara foarte rau....insa a fost asha..si nu conteaza unde faci piercingul sau daca esti baiat sau fata, este foarte cool si merita orice efort.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sharky
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 09, 2005 5:46 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Felicitari si bun venit in lumea piercingului!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus
Hope

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 5:54 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Bravoo...vezi ca nu era greu...
Sus
SexyLady

Data inscrierii: 24/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:02 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Asa e...vezi ca n-a fost mare lucru...
Sus
punku

Data inscrierii: 14/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 7:09 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Vezi... Exclamation Arrow
Sus
Marky
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:50 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Daca vrei cu adevarat un lucru nu mai conteaza detaliile
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 11:39 am    Titlul subiectului: Re: N-a fost atat de rau!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Vezi.... Wink ti-ai facut griji degeaba
Sus
stza

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 12:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing good girl!
eu cu o zi inainte de craciun m-am hotarat sa imi fac doua pierceuri in limba (amandoua deodata). nu o durut da am ametit cand il facea al doilea. oh well! o meritat si acuma imi adun bani de altele! vreau sub clavicula Very Happy! oh boy oh boy! abia astept
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 03, 2007 4:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cele mai dureroase pierceuri ale mele au fost in sfarcuri Neutral cumplit ma durea tot sanul oricum le-am dat p amandoua o data ..dar acum cand sunt aproape vindecate sunt super happy de ele si ma gandesc k chiar a meritat durerea aia Very Happy
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community