FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
daca aveti nevoie de pareri profesioniste despre tatuaje
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Dum Noi 27, 2005 8:43 am    Titlul subiectului: daca aveti nevoie de pareri profesioniste despre tatuaje Raspunde cu citat (quote)

buna la toata lumea

sunt aici ca sa va raspund la toate intrebarile despre tatuaje

ma numesc john si sunt tattoo artist de la salonul de tatuaje din mall

orice parere si intrebare este bine venita

puteti si suna la tel 0723.158.166

va astept
Sus
adi tattoo

Data inscrierii: 22/Noi/2005

MesajTrimis: Joi Dec 01, 2005 12:45 am    Titlul subiectului: frumos salon!!!!!!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

salut

frumos salon!!!!!! felicitari !!!!

lucrarile nu prea sunt profesionale!!! linia trebuie sa fie dreapta pe ambele parti !! incearca sa faci linia cu 5 ace , traseaz-o de 2 - 3 ori !!!
degradeurile incearca sa le faci mai fine si cu mai multe tonuri de culoare !!! lucreza in mai multe plane si nu chiar asa de locar !!

pa succes mai departe !!!!!!!! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 03, 2006 1:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut John, salut sunt Merski ... de la Fashion Tattoo ... bineintzeles daca avetzi vreo intrebare...

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pericle varduca

Data inscrierii: 29/Ian/2006

MesajTrimis: Lun Ian 30, 2006 8:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut john. am fost pe la voi acum o vreme, cam un an cred si v-am intrebat dc vreti sa cumparati niste flash facut de mine. mi-ati zis ca ce fac eu nu se cauta si ca sa fac niste desene pt "lower back" pt femei. am si din alea. dc sunteti interesati lasi un reply aici! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 31, 2006 4:55 pm    Titlul subiectului: SFATURI PRECISE SI CONCRETE FARA ""PREDEA'' Raspunde cu citat (quote)

Buna sunt Costi, din Tg-Jiu,daca aveti intrebari ,aici sunt.......
cu respect Costi
dianataut
Vizitator

MesajTrimis: Mie Feb 15, 2006 12:06 pm    Titlul subiectului: intrabare Raspunde cu citat (quote)

As vrea sa-mi fac un tatuaj,primul si nu vreau sa fie prea evident.Ceva mic,usor discret(avand in vedere ca sunt fata).Am auzit k ar exista tatuaje care se vad numai la contact cu apa.Imi spune cineva dc e adevarat si undea as putea sa-mi fac unul? Laughing
Sus
tattoo art's style
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mar 21, 2006 4:34 pm    Titlul subiectului: tattoo UV Raspunde cu citat (quote)

Daca vrei un tatuaj discret,salon Tattoo Art's Style-Petrosani.
Tatuaj care se vede doar in lumina fluorescenta (ultravioleta). Very Happy
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 6:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hello..ai putea sa mi lasi un id de mess..o adresa de email..ceva..(pt John)
Sus
dre
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 09, 2006 8:19 pm    Titlul subiectului: tatuaj uv Raspunde cu citat (quote)

stiti pe undeva prin constanta un centru in care se fac tatuaje uv?
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 2:04 am    Titlul subiectului: Re: daca aveti nevoie de pareri profesioniste despre tatuaje Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
buna la toata lumea

sunt aici ca sa va raspund la toate intrebarile despre tatuaje

ma numesc john si sunt tattoo artist de la salonul de tatuaje din mall

orice parere si intrebare este bine venita

puteti si suna la tel 0723.158.166

va astept

Salut John. Nu te supara, salonul tau este frumos, dar eu am avut deja 2 clienti la cover-up, care nu au fost multumiti de ce le-ai facut...Nu vreau sa jignesc sau sa ma ridic in slavi. Vorbesc foarte serios...Ova-Tattoo Art Confused

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Lun Noi 26, 2007 6:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...scrii asta pe un forum public si mai ai pretentzii ca esti profesionist????????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 2:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

attila- bizzzart tattoo a scris:
...scrii asta pe un forum public si mai ai pretentzii ca esti profesionist????????

De ce nu, daca este adevarat...? Si cica mai are si niste preturi...mai ceva ca afara!!! Shocked

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Dec 17, 2007 1:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare. Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni dar tin sa te anunt Ovidiu Tudoran ca John este un artist de nota 10. Si ma indoiesc de faptul ca ai avut parte de 2 clienti pentru cover-up dupa ce au trecut prin mainile lui John. Ca sa ti satisfaci o mica curiozitate iti las un link unde poti sa vezi cateva din lucrarile lui John realizate la conventia din Berlin de anu acesta www.tatuaj.ro/berlin
ovidiutudoran

MesajTrimis: Lun Dec 17, 2007 6:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cornel-FashionTattoo a scris:
Salutare. Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni dar tin sa te anunt Ovidiu Tudoran ca John este un artist de nota 10. Si ma indoiesc de faptul ca ai avut parte de 2 clienti pentru cover-up dupa ce au trecut prin mainile lui John. Ca sa ti satisfaci o mica curiozitate iti las un link unde poti sa vezi cateva din lucrarile lui John realizate la conventia din Berlin de anu acesta www.tatuaj.ro/berlin

Bravo! Eu nu am ce sa fac pe la conventiile astea, nu sunt profesionist. A primit un premiu Oscar? Sau vreo 20 mil $? Care e schepsisul? Numai ca sa te dai mare sau ciumeg? Sau ii vine vreun client din Austria sa se tatueze la el? Asta e , frate. Pe mine ma intereseaza doar clientii din zona. Nu vine un bucurestean sa se tatueze la mine, ca e comod... Deci nu imi pasa! La revedere! Si ce e greu in lucrarile alea de pe link?

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Dec 18, 2007 4:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am incercat sa ti arat ca bati campii. Dar daca nu intelegi succes la tatuaje, la vandut atv-uri, la facut videoclipuri , la plimbat cu A4 ala smecher pe care il ai. Ca doar cu toate chestiile astea te laudai in unul din posturile tale. Dar cat tine de partea cu tatuajele realizate de tine.... las galeria ta foto sa vorbeasca de la sine. Toate cele bune Twisted Evil
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community