FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Marele Ovidiu Tudoran
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 29, 2006 12:20 am    Titlul subiectului: :))))))))))) Raspunde cu citat (quote)

Smile))) nu sunte-ti sanatosi Smile)))))))) Very Happy
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 22, 2007 3:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 1:38 am    Titlul subiectului: Salut Left!!! Raspunde cu citat (quote)

Left a scris:
"frate" ... nu is fratele tau ... shi daca ai putea fi mai explicit putin ... ca nu prea ma prind la glumele astea stil ETNO gen TARAF. Dar fii sincer tie chiar iti place sa te uiti la posturile astea 2 asa e ... ca numai acolo rad aia cu virgula .

Am recitit unele subiecte si ma amuzam enorm pentru naivitatea ta. Am uitat sa mentionez cateva lucruri, legat de subiectul tau:
1) Am facut un videoclip la Etno pentru prietenii mei, pentru petrecerile noastre private, ca sa vada ca pot face si asa ceva si care a costat 80 de milioane. Tu cam cand strangi banii astia, intepand oamenii acasa la tine Smile)?.
2) Am fost chitarist si vocal de muzica Rock Alternative. Trupele Hazard, Sabotaj...cu care am obtinut multe premii muzicale ...
3) Am un salon de tattoo / tu "tatuezi" in baie...Smile)
4) Am 4 amaneturi, deci nu traiesc din tattoo, ca si tine, din mila sau riscul unui trecator, din cand in cand...Pentru mine este un hobby, dar oricum nu imi bat joc, asa ca tine, sa sterilizez acele la aragaz...
5) Pe deasupra unde mai pui ca mai am si facultate absolvita in 2005, scoala de arte pian (5 ani), consiliere financiara, conduc un Audi A4 si asa mai departe... Prietene, tu nici macar nu poti sa intelegi metaforele mele...

Bafta in continuare...!
Laughing Laughing Laughing

MesajTrimis: Mie Dec 26, 2007 6:23 pm    Titlul subiectului: Deci, imi place... Raspunde cu citat (quote)

Daca se discuta de mine pe-aici, inseamna ca exist. Si asta nu e rau deloc. Asa este si in presa, baieti! Multumesc! Wink

MesajTrimis: Dum Ian 20, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Laft-er? Raspunde cu citat (quote)

Lefter, vad ca ai luat-o pe aratura, deja. Nu stiu care e treba, dar s-ar putea sa ne suparam tare. Nu imi pasa ce crezi tu despre mine, dar treaba cu telefonul care mi l-ai dat cu numar ascuns, e o treaba de om mojic. Asa ca tine. Am vazut ca esti tare ca femeia la telefon. Nu inteleg de ce mi-ai dat cu nr. ascuns, nu inteleg ce te roade ca eu am cantat (daca tot ai intrat in acel site, macar intra si la butonul Palmares, ca sa vezi niste treburi interesante) si nu inteleg ce cauti tu pe acest forum. Ar trebui sa postezi ca vizitator, tu nu vezi ce poza ai la avatar? In camera ta de-acasa... Frate, eu iti spun sa te potolesti, ca s-ar putea sa trebuiasca sa iti strangi niste bani sa mi-i dai mie prin tribunal. Vezi ca eu nu sunt baiat de cartier asa ca cei de la tine de la bloc. Stiu ca iti place internetul, ca pentru tine reprezinta o noua minune, dar incearca sa il folosesti util, ca s-ar putea sa te coste mult, tot ceea ce faci tu la adresa mea... Wink
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community