FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Salon de piercing serios

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
thorust

Data inscrierii: 02/Iul/2006

MesajTrimis: Dum Iul 02, 2006 1:06 pm    Titlul subiectului: Salon de piercing serios Raspunde cu citat (quote)

Pe mine ma intereseaza sa-mi fac un piercing Prince Albert. Deci am nevoie de un salon respectabil : igiena , instrumentar, sfaturi si de ce nu chiar si bijuterii de vinzare (de gen). In Braila nu exista nici un salon de acest gen deci ma intereseaza sa stiu daca in Bucuresti are cineva adresa de contact , detalii pentru asa ceva.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
roxu
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 06, 2006 2:31 pm    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

in bucuresti 0724669330 sunt superi tri baietii de acolo, autorizatie, instrumentar, te fac sa te simti bine si sunt profi Cool
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Iul 06, 2006 3:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut ,vezi siteul meu sectiunea piercing,restul,,,, de specializare si de toate asteade daca vrei sa sti in privat ....
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Dec 03, 2007 4:54 am    Titlul subiectului: Tattoo Art-Petrosani Raspunde cu citat (quote)

Cred ca suntem unul dintre cele mai serioase si mai sterile saloane din Romania. Daca ajungi pe la noi, la munte, in Straja sau Parang, te asteptam pe la noi pe la salon. La revedere! www.tattooart.ro
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community