FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
18 ani

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Gh0sT

Data inscrierii: 28/Oct/2007

MesajTrimis: Dum Oct 28, 2007 5:01 pm    Titlul subiectului: 18 ani Raspunde cu citat (quote)

salut
am shi eu o intrebare:
Cineva mi`a zis k daca vreau sa imi fac un piercing la un salon trebuie sa am minim 18 ani ... este adevarat ? pentru k nu mai vreau sa astept pana la 18 ani sa imi fac pierce si nu vreau sa ma imi dau la d`astia care se cred "cunoscatori" in datul de pierce Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Steven Hate

Data inscrierii: 29/Dec/2007

MesajTrimis: Sam Dec 29, 2007 10:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DIn cate stiu eu chiar trebuie sa ai 18 ani sau daca nu sa ai acordul parintilor sau ceva de genul. Cel mai bine te duci la salon si intrebi.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community