FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
batae de joc !!!!!!!!!!!
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
adi tattoo

Data inscrierii: 22/Noi/2005

MesajTrimis: Mar Noi 22, 2005 11:58 pm    Titlul subiectului: batae de joc !!!!!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

am si eu o intrebare !!!!! ce o fi in capul celor de la (sfinx tattoo) ?????
eu cred ca galeria foto spune tot !!!!!! nu-mi place sa fac afirmatii de genul asta dar nu ma pot aptine..!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
bebe
Vizitator

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2006 8:46 am    Titlul subiectului: pt. <ADI TATTOO> Raspunde cu citat (quote)

"adi tattoo", daca tot critici lumea si dai sfaturi trimite si tu un link sau posteaza niste fotografii cu lucrari facute de tine, multumesc frumos!
Sus
adi tattoo

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 1:17 am    Titlul subiectului: lucrari adi_tattoo Raspunde cu citat (quote)

lucrari adi_tattoo
Sus
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 8:53 am    Titlul subiectului: adi_tattoo Raspunde cu citat (quote)

- adi_tattoo: frumoase umbre, frumoase linii... varfuri ...ce sa mai zic, felicitari, ai pe departe cele mai ingrijite lucrari de la Galerii Private, pe mine m-ai convins Wink

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 8:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amice, ai scris cumva ceva si eu nu am reusit sa citesc? De ce nu ai curajul sa postezi mesaje cu adevarata ta identitate? Sau vrei sa-ti spun eu cine esti? Pentru cunostinta ta generala...nu confunda saloanele. In site-ul nostru sunt fotografii postate in urma cu 4 ani. Nu le-am mai schimbat (dar asta nu te intereseaza pe tine). In al doilea rand o parte din acele tatuaje sunt executate de unul din cei mai buni tatuatori din Romania. Regretul meu e ca nu mai lucreaza in acest salon. In al treilea rand 80% din saloanele din Romania functioneaza datorita mie. Salonul a fost singurul deschis legal cu domeniu de activitate clar (tatuaj si body piercing) din Romania si singurul salon care s-a impicat in legalizarea acestei activitati si meserii. In ceea ce priveste partea materiala ....nu e problema ta.
Eu nu m-am luat de nimeni cu toate ca vad ca va FREACA foarte mult salonul -tattoo sfinx-, dar daca mai citesc remarci rautacioase de la "anonimi" s-ar putea sa mai adaug ceva la legea statutului saloanelor de tatuaj si body piercing.

Imi pare rau de tine, dar deja esti pe un teren foarte alunecos!!!!!!!
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 10:18 pm    Titlul subiectului: pt tattoo-sfinx Raspunde cu citat (quote)

salutare tattoo-sfinx !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cum ti-ar placea sa ma autentific in fata salonului profesional tattoo-sfinx???? adi_tattoo sunt din baia mare am tatuat o caruta de ani acolo dupa care am iesit afara sa invat !!!! am invatat la flyer tattoo in wiena !!! asta-s eu!!! da?? plecaciuni nu fac clar !!! daca tu stii mai multe despre mine?!!?? spune !!

saloanele nu le confund si pozele de pe saitu vostri arata ingrozitor si nu par a fi facute de cei mai buni din romania !!!! eu acu patru ani nu tatuam in halul ala !! deci eu am fost cel mai bun din romania !! nu????
nu ma intereseaza cate saloane functioneaza datorita voua !! nu ma intereseaza daca a-ti fost primii legali !!nu ma intereseaza daca aveti gresia pusa bine !! nu ma intereseaza de diplomele pe care vi le-ati facut singuri si plus nu-s curios de legile din tara !!!! mi-am spus punctu de vedere in ceea ce priveste tatuajele pe care le executati !!! si am spus-o la modu asta ca sa va simtiti prost pt ca asa am vrut eu !!! nu pot sa-mi dau seama cum de nu va vedeti greselile !!! va inchinati doar hartiilor si diplomelor care nu au oricum nici o valoare !!! in loc sa puneti mana sa invatati cate ceva sa iesiti in evidenta prin lucrari de calitate !!! vad ca nu va intereseaza cum tre sa arate un tatuaj pe piele nu luati in considerare structura muschilor !!! nu va prea intereseaza arta !!! asa se vede sau asa vad eu si alti cunoscatori !!!
uite inca un mesaj rautacios la adresa voastra !!!! pe mine ti-ai gasit sa ma ameninti???? nu vad de ce !! sunt liber sa-mi spun punctul de vedere !!! nu am dat in cap nimanui !!!!!!!!!!!!!

ps. i-mi caut teren foarte alunecos !!!!!!!!!!!!! pt ca-mi place sportul extrem !!!!!!!
Sus
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 10:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 7:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bah ****! Tu nu stii inca cu cine te pui. Daca vrei sa-ti cumpar o garsoniera ti-o cumpar la primul cimitir. Eventual Bellu.
Nana a stiut de ce te-a dat afara. Nu-ti pune ambitia cu mine ca s-ar putea sa ma puna mata sa-ti fac altul. Inca nu stii cu cine stai de vorba! Pot sa te ridic si din America, si fara sa ma misc din casa. Mai gandeste-te cand vorbesti, sa nu ai nevoie de infirmiera sa-ti dea sa mananci.
Iar domnul runin s-ar putea sa zica la **** acadea. Vedeti-va de treaba voastra ca va salt cu totul; voi nu stiti cine e in spate si cine sunt eu, si nu v-as recomanda sa va puneti cu mine ca va iau cu lenjerie cu tot din casa. Fitele care le faceti voi acuma le faceam eu acum 20 de ani, iar pentru cunostiinta voastra generala eu nu sunt tatuator. Sunt oameni platiti care executa tatuajele, iar daca incepeti sa mai muscati de cur inclusiv pe mine, vedeti ca s-ar putea sa va inchid toate saloanele din tara.

Sper ca a-ti invatat ceva din fitele voastre.

Nu va mai luati de oamenii mei.
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 9:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu mai desfinta tu toate saloanele din tara ca s-ar putea sa te lovesti la nas... Smile)
Sus
adi tattoo

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 9:47 pm    Titlul subiectului: pt sfinx tattoo Raspunde cu citat (quote)

salut !!!!

nu-mi vine sa cred ce am citit mai sus!!!!!!!!!! auzi domnu sef eu nu am lucrat niciodata la NANA si nici nu am vrut vreodata !!! intradevar o cunosc !!! nu-mi dau seama de ce te aprinzi asa !!!! de ce ameninti in halul asta ????? crezi ca am sa-mi schimb parerea despre tatuajele executate la voi in studio ???? nu!!! e un sait unde poti sa-ti spui punctu de vedere !! si eu mi l-am spus !! arunca o privire pe forum si citeste discutii aprinse sau mai putin aprinse!!

ps. am sa va sun !!!!!!!!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 8:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Exceptional. Un dobitoc intra pe acest forum si se crede buricul pamantului. Incepe sa amenite si sa jigneasca lumea. Foarte interesant. Esti de o prostie rar intalnita Dane sau cine dracu esti. Te crezi tare smecher. Nu esti in stare sa prezinti niste lucrari frumoase si incepi sa ameninti. Tipic unui om las. Mai lasa amenintarile la adesa lui Runin si a lui Adi tattoo ca oricum esti un distrus. Nu stiu daca esti la curent cu o vorba veche "vorba lunga saracia omului" care te caracterizeaza!!! Twisted Evil
Sus
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 8:29 am    Titlul subiectului: **** Raspunde cu citat (quote)

-tattoo sfinx, nu stiu cine esti dar vazand exprimarea ta m-am lamurit
-in legatura cu "vedeti ca s-ar putea sa va inchid toate saloanele din tara" ...singurul salon care l-ai putea inchide ar fi salonul tau
- in rest nu am ce sa zic; crede-ma ca suntem satui de vorbe, daca vrei sa ne contrazici mai bine ne-ai contrazice cu o galerie de lucrari ca de acolo a inceput discutia

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 9:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bah Tattoo Sfinx, nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza, daca ai fost atent la tot ce s-a vorbit pe forum, ai sa vezi ca nu te-am jignit cu nimic si nu m-am bagat in comentariile tale si nici nu am facut vre-un comentariu la lucrarile tale. Cred ca ar trebui sa gandesti prima data iar apoi sa vorbesti si sa ne zici ca esti de fapt presedintele tzarii. Mie mi se rupe ce tatuaje faci, ce saloane ai si multe alte kestii. Dar in cazul in care nu ai stiut etica internet, ar trebui sa te interesezi, si apoi sa angajezi raketzi sa ne omoare pentru ca tz-am jignit talentul pe un forum de discutzii libere.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 4:17 pm    Titlul subiectului: Ha,ha,ha... Raspunde cu citat (quote)

Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink

Data inscrierii: 26/Iul/2006

MesajTrimis: Mie Iul 26, 2006 3:45 pm    Titlul subiectului: saloane de tatuaje Raspunde cu citat (quote)

imi pare rau sa aud ca destinul unui studio de tattoo din rom depinde de deciziile unui "sfinx"
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community