FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
My First tatoo ! :)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
deiu2006

Data inscrierii: 13/Ian/2008

MesajTrimis: Dum Ian 13, 2008 11:37 pm    Titlul subiectului: My First tatoo ! :) Raspunde cu citat (quote)

Fac si eu primu tatoo...da m-am gandit sa va intreb pe voi care e cel mai fain salon din baia mare de tatoo art...pt ca stiu cateva...da nus care e cel mai serios si mai ok...
Mi-am facut eu o schema cu un tatoo super...si hmmm...as vrea sa am certitudinea ca la salonu la care ma duc folosesc ace sterile...si nu ma trezsec cu surprize...M-am interesat faorte mult de toate chestile pozitive si negative...si ce ar trebui sa faci si ce nu...si deasta va cer parerea ! Smile
Merci Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
otto

Data inscrierii: 23/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Ian 20, 2008 3:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu esti bine informat:) in baia mare este un singur salon tattoo pe bulevardul bucuresti 33 inainte de caffe river Shocked
Sus
deiu2006

MesajTrimis: Dum Ian 20, 2008 11:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms...o sa ma duc sa vad cum arata...Very Happy
de informat sunt...pentru ca mi s-a spus ca sunt mai multe saloane de tatoo...bine probabil nu inregistrate...dar am sa trec pe acolo...
Multumesc mult
Sus
otto

MesajTrimis: Mie Ian 23, 2008 7:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poi daca nu este legalizat nu se mai numeste salon,tu nu stii:)))))??
Sus
deiu2006

MesajTrimis: Mie Ian 23, 2008 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ba da siu...si tocmai deaceea nu vreau sa ma duc la orcine...Ca sa imi fac tattoo-ul asta m-as duce si la cluj in cazul in care aici nu se poate face ceea ce vreau eu sau daca nu se pricep asa bine... Smile Am fost la salon...arata bine...inca nu am vorbit concret cu tipu ce imi trebuie...
Da oricum ms pt informatie Smile
Sus
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Ian 23, 2008 10:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu zic sa te duci in Cluj sa iti faci. Poti fi sigur 100% ca o sa ai un tatuaj beton facut in mod profesional de niste tipi talentati. Bine, aici ma refer la cei 3 baieti de la Bizzzart Tattoo, Atti, Arpi si Robi. In rest, in Romania, nu prea stiu cine ar putea sa iti faca vre-un tatuaj mai fain Wink Parerea mea....
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Ian 24, 2008 4:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....pai daca Baia Mare atunci la Otto..... si merci Runin de laude! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
otto

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 6:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mersi de antireclama runin Wink
Sus
runin

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e antireclama, zicea de Cluj, si eu ii ziceam la cine in Cluj ar putea... Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
runin

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 7:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e antireclama, zicea de Cluj, si eu ii ziceam la cine in Cluj ar putea... Wink
runin

MesajTrimis: Dum Ian 27, 2008 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e antireclama, zicea de Cluj, si eu ii ziceam la cine in Cluj ar putea... Wink si de cine din Cluj sunt sigur, asa ca nu te simti ofensat
kriyss69

Data inscrierii: 31/Ian/2008

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 2:38 am    Titlul subiectului: :) Raspunde cu citat (quote)

pt deiu2006 ... poti sa iti faci linistit un tatoo si la baia mare, eu mi-am facut de curand, e super ok totul pe acolo. chiar mi-a placut si mi-ar placea sa mai fac inca unul. apropo de la salonul de care zice otto nu ai cu ce surprize sa ramai, iti sp cu toata increderea poti sa te duci sa il faci acolo. si runin, fara suparare nu mai face "reclama"daca nu ai dat pe acolo Wink take care all byeee
Sus
deiu2006

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 3:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms all pt sfaturi...n-am mai verificat de mult forumu...pt ca deja m-am si programat ! Razz
Mai vorbim dupa ce il si termin ! Razz
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community