FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
unde???

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cosmiX

Data inscrierii: 03/Mai/2006

MesajTrimis: Mie Mai 03, 2006 4:31 pm    Titlul subiectului: unde??? Raspunde cu citat (quote)

gata.. m-am hotarat sa ii infrunt pe toti si sa-mi mai fac un pierce. de data aceasta in buric. problema este ca... as vrea sa stiu unde. adica unde in cluj. if u have any information... pls share Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mai 03, 2006 6:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca tu nu gasesti in cluj ,atunci ce sa spun de cei ce vor in bucuresti!!!?
ce vreau sa spun prin asta e ca....in bucuresti sunt 4 saloane si in cluj sunt 5 salonane autorizate........deci concluzia o tragi tu....chiar nu ai stiut de 5 saloane in cluj si urmeaza al 6-selea????? Shocked Laughing
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 03, 2006 6:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cosmiX a scris:
eu stiu de 2 dintre ele, insa nici unul nu m-a impresionat... din contra. asa ca ... Rolling Eyes
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mai 03, 2006 6:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok.......si restullll?????????am sa-ti recomand eu de vrei Exclamation
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 11, 2006 6:15 pm    Titlul subiectului: ?? Raspunde cu citat (quote)

Dar in Cta cate sunt???cine-mi recomanda unul?
Sus
adi
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2006 6:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in c-ta sunt 3 saloane din cate stiu eu, dar nu stiu cate sunt legale.
Sus
`Is`Perversa

Data inscrierii: 22/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Ian 22, 2007 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aaaa ... In Resita nu ete nika ? Rolling Eyes ... pirs-uri fac la mai multe persoane ... dar eu singura mie No Away Confused am avut mai d mult ... dar acuma vleau sa`mi fac... si in Resita asta tampita nu gasesti nika Crying or Very sad
ScarTissue

Data inscrierii: 26/Dec/2006

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 3:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In Cluj: pe strada Regele Ferdinand este Bizzart. Vis a vis de Central, daca te uiti bine o sa vezi... Eu acolo mi-am facut si sunt foarte multumita. Steril, profi, experienta... Ma pregatesc sa mai dau o tura pe acolo cand strang bani, sa imi gauresc si o spranceana... Very Happy
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Dec 03, 2007 4:50 am    Titlul subiectului: Tattoo Art Petrosani Raspunde cu citat (quote)

Recomandarea mea este sa cauti un salon mai apropiat de tine, dar daca iti face placere poti intra si la noi la salon: www.tattooart.ro

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Ian 29, 2008 7:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community