FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
In cat timp...?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina

Data inscrierii: 13/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Mai 13, 2006 9:45 am    Titlul subiectului: In cat timp...? Raspunde cu citat (quote)

Salutare! am si eu o intrebare, saptamana trecuta mi-am facut si eu piecing in buric, insa nu sunt prea multumita de cercel, cam in cat timp se va vindeca ? ca sa pot sa il schimb, si...ce fel de cercel ar fi cel mai indicat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2006 6:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce nu esti incantata? De cercel sau cum e montat? Ca sa schimbi bijuteria trebuie sa astepti o perioada de vindecare:
- daca vrei sa pui un cercel cu tija din inox chirurgical sau titan trebuie sa astepti o saptamana si apoi poti sa it schimbi (inainte de schimbare sa il sterilizezi)
- daca vrei sa pui unul de aur trebuie sa astepti aprox. 1 an pentru ca gaura se vindeca intre 8 -12 luni.
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 12:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community