FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Ajutatima

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Skorpyon
Vizitator

MesajTrimis: Joi Noi 23, 2006 8:08 pm    Titlul subiectului: Ajutatima Raspunde cu citat (quote)

daca ai limba alba si vascoasa inseamna ca e infectata?ca io asa o am..si ce ar trebui sa fac daca da?
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu itzi mai zic ca ai facut o prostie ca deja stii! faptul ca tzi se adanceste bila in limba ii nashpa si te-ash sfatui sa o schimbi pe una mai lunga sau sa itzi scotzi bijuteria! ca e alba si vascoasa poa' sa fie de la multe lucruri!
in principiu o limba nu se poate infecta, dar potzi sa ai probleme cu ea! nu ai voie sa consumi lactate, alcool si mai moale cu fumatul! trebuie sa curetzi gaurile cu apa oxigenata si sa limpezesti cu apa plata dupa fiecare mancare si tzigara! eu te-ash sfatui tot ash ca costi, du-te la un salon si vezi ce-tzi zic! asha pe nevazute eu zic ca ai dat-o in bara......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Skorpyon

Data inscrierii: 24/Noi/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 4:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da man da craterul a inceput sa treaca mai este putin de tot.. ..bila nici nu mai intra in limba acum Wink ..... si nu are nimic daca clatesc gura cu apa oxigenata Question si dc am dato in bara ca mai ashtept o zi 2 si mia trecut Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 5:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community