FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Piercul Buclucash

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Mitsuki

Data inscrierii: 06/Sep/2006

MesajTrimis: Sam Sep 30, 2006 5:31 pm    Titlul subiectului: Piercul Buclucash Raspunde cu citat (quote)

pey eram hotara sa mi dau pierce in limba,fericita nah,aveam ce mi trebuie siun prieten de -al meu sa mi dea.Mi a bagat acul si cand sa bage piercul am tras eu limba si s a dus naibii.Pe urma a bagat iar acul,prin alta parte,si era stramb.Au hotarat el si cu restul prietenilor ca nu mai are nici un rost sa mi fac acum ci peste 2 zile.Dar seara aveam eu nervi si i am zis unui alt prieten sa mi dea.Mi a dat gaura,era perfect drept,au bagat si piercul si a iesit pe alt canal,din cele facute mai devreme.
Am 3 gauri in limba si doare si e umflata,nici un pierce DAR DE ABIA ASTEPT SA MI SE VINDEcE ca sa pot sa mi fac iar!!! NU AM LAS VA JUR!!!!!!!IMI DoRESC PREA PREA PREA mult!! Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
optimista

Data inscrierii: 24/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 12:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai bn fatzil la un salon specializat....te admir..eu chiar nas fi avut curaj...bravo... Razz Razz
Koma

Data inscrierii: 24/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Mai 07, 2007 3:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa ii spui "istetului" care tot te gaureste, data viitoare, sa lase dracului acul ala in limba, sa desfaca pierce-ul doar la un capat, sa bage pierce-ul in ac, si apoi sa traga acul. astfel, pierce-ul ramane in limba. tu ramai cu limba scoasa, iti pune si cealalta bila, si gata... ai pierce-ul pus.

acul NU se trage din gaura si apoi se baga pierce-ul.

dar mai bine cum spune optimista... du-te la salon Smile
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Sam Feb 02, 2008 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community