FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
bile si piercing pentru penis

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
strings

Data inscrierii: 19/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 19, 2007 8:22 am    Titlul subiectului: bile si piercing pentru penis Raspunde cu citat (quote)

Buna, ma intereseaza piercing-ul si bilele pentru penis. Cu cine iau legatura? cine poate sa-mi spuna?
golden_relya

Data inscrierii: 24/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 10:34 am    Titlul subiectului: Re: bile si piercing pentru penis Raspunde cu citat (quote)

[quote="strings"]Buna, ma intereseaza piercing-ul si bilele pentru penis. Cu cine iau legatura? cine poate sa-mi spuna?[/quote]

si eu as vrea sa stiu unde se pot pune inafara de puscarie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 9:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca vrei detalii lasa-mi un mesaj pe mail nu vreau sa spun mai multe sau sa dau explicatii ca sa nu apara curajosi care sa incerce sa isi puna singuri pt simplu motiv ca e foarte periculos daca nu stii ce faci
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Trg-rud

Data inscrierii: 11/Mar/2007

MesajTrimis: Sam Feb 02, 2008 7:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

"daca vrei detalii lasa-mi un mesaj pe mail nu vreau sa spun mai multe sau sa dau explicatii ca sa nu apara curajosi care sa incerce sa isi puna singuri pt simplu motiv ca e foarte periculos daca nu stii ce faci"

de bile nu stiu ce sa zic dar ce pierc-uri in penis nu e prea dureros shi trebuie ingrijit ffff bine pt ca shi eu dau gauri shi mi-am dat in penis ...nu e aja dureros dar trebuiesc ingrijite in rest.. :D toate cele bune
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community