FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
doareeee,nu pot sa mananc calumea...HELP

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alltavy

Data inscrierii: 26/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Iun 26, 2007 3:01 pm    Titlul subiectului: doareeee,nu pot sa mananc calumea...HELP Raspunde cu citat (quote)

Sad SPUNETI-MI SI MIE DE CE DREAQ DOARE ASA DE TARE DUPA O ZI?AM FUMAT SI AM BAUT VOTCA SI BERE,AM TINUT GHEATA,DAR NU POT SA MANANC!IERI AM PUTUT CA NU MA DUREA!MI-AM FACUT UNUL IN LIMBA LA UN SALON AUTORIZAT SI STERIL!DACA IAU ANTIBIOTICE(DE CARE?),TRECE MAI REPEDE?MI-E FOAMEEEEE Rolling Eyes
NanoBreaker

Data inscrierii: 13/Iul/2007

MesajTrimis: Sam Iul 14, 2007 11:52 am    Titlul subiectului: :)) Raspunde cu citat (quote)

Smile) pai mane normal ca te doare primele 3 zile cand mananci incearca s amananci cat mai multe lichide (supa,lapte,ciorba -=> cu PAIU) .. Ce sa faci daca ai vrut pircing in limba trebuia sa te gandesti si la riscuri mult norock ! si POFTA BUNA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
l3x

Data inscrierii: 23/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 11:18 am    Titlul subiectului: Re: :)) Raspunde cu citat (quote)

salut...io is in italia am venit in vacanta la ceva rude...shi vreau sa ma duc sami bag pierce in limba azi sau maine...shi tre sa recunosc..mi cam frica..imi poate zice cineva exact cum ii cand til baga?..adica senzatia aia..si te doare imediat dupa ce til baga? sau in urmatoarea zi? Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Parac3lsius

Data inscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 1:36 am    Titlul subiectului: FARA LAPTE!!! Raspunde cu citat (quote)

IN NICI UN CAZ NU MINCATI LAPTE, smintina, derivate din lapte, pentru ca acesta contine o bacterie care nu este ok pentru gaura din limba! La unele saloane se recomanda inclusiv fara bere si vin. Daca simtiti nevoia de alcool o tarie care "dezinfecteaza" daca nu se urca la cap... nu cred ca ar fi o problema. Eu unul in primele 2 zile de la piece am "mincat" numai nectar, ness cu apa rece, coca-cola si apa plata, si putina supa fara pic de piine. Nu este voie sa se consume ABSOLUT NIMIC CALD. Trebuie ca tot ceea ce consumati SA FIE RECE!!!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Katy2111

Data inscrierii: 02/Feb/2008

MesajTrimis: Sam Feb 02, 2008 11:09 pm    Titlul subiectului: :D:D Raspunde cu citat (quote)

e nah Smile)eu am mancat si prajitura:))si n'am nici pe draq:X:> am si baut Very Happy Laughing si il am de doua zile si mananc destul de bine ..pana si chipsuri Smile) aa...si peste am mancat :> Shocked [/code]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Katy2111

Data inscrierii: 02/Feb/2008

MesajTrimis: Sam Feb 02, 2008 11:11 pm    Titlul subiectului: Re: FARA LAPTE!!! Raspunde cu citat (quote)

pe mine una ma doare un pic decat knd pap...cred k din cauza k am luat niste calmante puternice ...dupa ce mi l'a facut ( un prieten ) nu m'a durut deloc..dar =)))vorbeam zici k eram beata timp de 10 minute..m'am calmat cu o tigara Smile)si niste bere
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community