FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
care este pretul!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
johhnik
Vizitator

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 10:43 pm    Titlul subiectului: care este pretul! Raspunde cu citat (quote)

buna.
m-ar interesa un tatuaj(scorpion,alb-negru) de dimensiuni 10x10.modelul il am eu,dar vreau sa stiu pretul si in ce conditii se desfasoara activitatea. astept raspuns
Sus
Beso

Data inscrierii: 10/Dec/2006

MesajTrimis: Joi Dec 14, 2006 10:25 pm    Titlul subiectului: E simplu Raspunde cu citat (quote)

Daca ai modelul operatiunea se va desfasura destul de simplu... Iti spun cum a fost la mine, eu fiind doar client, nu ma ocup cu tatuaje. Modelul e alb-negru dar tatuatorul ti-l poate colora, daca vrei. Da senzatie de realism. Operatiunea dureaza in functie de model si de tatuator intre 1-2,5 ore, pretul ti-l va spune el atunci. Variaza intre 120-150 roni. Si eu am vrut initial ceva de vreo 80 cm2 si m-am razgandit pe loc la un scorpion color de 150 cm2. Asa ca asteapta-te sa vrei mai mult Wink Obisnuieste-te cu gandul ca animalutzul acela va fii prietenul tau o buna bucata de vreme deci gandeste-te bine cum il vrei, unde si cat de mare. Dupa ce ai astea in cap cel mai bine mergi si vorbesti direct cu omul. Fara sa vedem modelul si mai multe detalii despre locul, dimensiunea exacta, culori si altele, aproape nimeni nu cred ca-ti poate da mai multe detalii... decat cel ce te va picta. Eu sunt foarte incantat de prietenul meu, sper ca si tu vei fii. Toate cele bune...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 11:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Sam Feb 09, 2008 7:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community