FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Salonul din Mall
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 9:44 am    Titlul subiectului: Salonul din Mall Raspunde cu citat (quote)

Salut! As dori sa stiu daca salonul din Mall este sigur din punct de vedere al igienei - din informatiile pe care le aveti bineinteles. Am programare acolo si inca nici nu am intrat in salon sa vad cum sta treaba(ceea ce nu mi se pare chiar corect). Am dat 10 ron avans si bineinteles ca as renunta la ei daca alt salon din Bucuresti mi-ar putea promite ca acele se vor desface in prezenta mea si ca tusul va fi folosit dintr-un container numai pt mine. Merci! Cristian
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 12:47 pm    Titlul subiectului: Re: Salonul din Mall Raspunde cu citat (quote)

Vizitator a scris:
Salut! As dori sa stiu daca salonul din Mall este sigur din punct de vedere al igienei - din informatiile pe care le aveti bineinteles. Am programare acolo si inca nici nu am intrat in salon sa vad cum sta treaba(ceea ce nu mi se pare chiar corect). Am dat 10 ron avans si bineinteles ca as renunta la ei daca alt salon din Bucuresti mi-ar putea promite ca acele se vor desface in prezenta mea si ca tusul va fi folosit dintr-un container numai pt mine. Merci! Cristian

Am vorbit cu baietii de acolo si m-au asigurat ca totul o safie 100% sigur. Asa ca o sa merg acolo pana la urma....
Sus
ha ha ha
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 13, 2006 9:35 am    Titlul subiectului: vrajeala Raspunde cu citat (quote)

ha ha ha ha Laughing Laughing Laughing Exclamation Exclamation Shocked Embarassed Embarassed rusinica!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 13, 2006 1:57 pm    Titlul subiectului: Re: vrajeala Raspunde cu citat (quote)

ha ha ha a scris:
ha ha ha ha Laughing Laughing Laughing Exclamation Exclamation Shocked Embarassed Embarassed rusinica!

Daca stii ceva sigur si ai si argumente eu zic sa contrazici vrajeala, daca nu .... o sa consider ce ai zis o stramba. ce zici?
Sus
ironicul

Data inscrierii: 13/Iul/2006

MesajTrimis: Dum Feb 11, 2007 8:19 pm    Titlul subiectului: Re: vrajeala Raspunde cu citat (quote)

ha ha ha a scris:

NIMIC NU E 100% SIGUR...NIMIC.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
SubJunk

Data inscrierii: 07/Noi/2007

MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 2:11 pm    Titlul subiectului: Re: Salonul din Mall Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Vizitator a scris:

Am vorbit cu baietii de acolo si m-au asigurat ca totul o safie 100% sigur. Asa ca o sa merg acolo pana la urma....

Care Mall ala din Bucuresti? Vitan?........poa sa'mi spuna careva cam cat costa cm....?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 11:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

!!! Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Vin Feb 08, 2008 9:30 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
johntattoo

Data inscrierii: 06/Feb/2008

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut eu sunt john unul din tattoo artistii de la salonul din mall pentru orice intrebare despre tatuaje va rog sa nu ezitati sa ma contactati pe mail tatuajemall@yahoo.com

este valabil pentru oricine vine la noi la salon si vrea sa vada camera de tatuaje sau de piercing tot ce trebuie sa faca este sa intrebe si ACELE SUNT DE UNICA FOLOSINTA si se desfac in fata clientului si tusul se foloseste din recipiente de unica folosinta.

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com

Ultima modificare efectuata johntattoo la Dum Mar 02, 2008 11:10 am, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
johntattoo

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru a vizualiza lucrarile noastre va rugam intrati pe urmatoarele website-uri

www.tatuajemall.ro

www.bodyart-tattoo.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
johntattoo

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Preturile nu sunt pe cm patrat sunt in functie de model de complexitatea lui

va multumesc

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com

Ultima modificare efectuata de catre johntattoo la Dum Mar 02, 2008 11:11 am, modificat de 1 data in total
Sus
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 10:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

!!! Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Vin Feb 08, 2008 9:31 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
johntattoo

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 1:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com

Ultima modificare efectuata johntattoo la Dum Mar 02, 2008 11:11 am, modificat de 2 ori in total
Sus
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

!!! Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Vin Feb 08, 2008 9:32 pm, modificat de 1 data in total
Sus
tatgirl

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 7:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare!
Mi-am facut tatuaj si piercing la salonul de tatuaje din mall...si la tatuaj si la piercing totul a fost de unica folosinta..cei de acolo au desigilat acele si totul in fata mea.Sunt foarte multumita si de tatuaj si de piercing,nu am avut nici o problema,dar am respectat si instructiunile care mi le-au dat si am fost la control in ambele cazuri,cum mi-au recomandat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pana acum ne am distrat cu comentariile astea dar toate au o limita. Asa ca mai subtire cu amenintarile Ovidiule. Ne am distrat am Ras dar sa nu traiesti cu impresia ca suntem gaste noi astia din Bucuresti.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community