FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pot sa...

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cristina
Vizitator

MesajTrimis: Sam Feb 11, 2006 9:52 pm    Titlul subiectului: pot sa... Raspunde cu citat (quote)

am mai pus aceasta intrebare dar nu stiu de unde o pot citi!acum un an am avut o infectie la lobul uneia dintre urechi si atrebuit sa-mi fac o operatie!intrebarea mea este:mai pot sa-mi fac o gaura in acelsi loc cu cicatricea de la operatie?(operatie are vreo 3 mm si la atingere se simte ca o gaura astupata) Confused
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Dum Feb 12, 2006 10:58 am    Titlul subiectului: buna Raspunde cu citat (quote)

da se poate da gaura,nici o problema,toata treaba e sa fie mai veche de 1 an aceea operatie.din ce cauza ai avut infectia?cunva cercel ''inpuscat''
cristina
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 8:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai da am cam 2 ani de la operatie!iar cauza nici eu nu stiu!posibil sa fii fost un astfel de cercel!
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 3:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 5:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community