FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
off nasuuu

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
lacra
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 27, 2006 2:10 pm    Titlul subiectului: off nasuuu Raspunde cu citat (quote)

pooi ce sa zi c am si eu unul facut de vreo 3 sapt ...mi-a zis aia de la bikuterie sa tin medicinalu numa o zi:( si da la impuscat nu ma ddoare tare da imi e greu sa il scot detot si e rosu mai curge sange tot dna respectiva pe care incep sa o urasc mi-a zis sa madau cu tretciclina si exterior si interior e bn...sau si-a batut joc???ca fac daca ramane rosu???in cine mai poti avea incredere??
Sus
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Mie Sep 27, 2006 6:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. piercingul nu se face cu pistolul
2. cercelul medicinal care il ai tu acolo nu`s daca e medicinal da-mi detalii
3 nu e prea bun tetraciclina, incearca baneocin la exterior(asta cu conditia sa ai cercel din otel medicinal )
4. garantat si-a batut joc de tine daca ti-a facut gaura in nas cu pistolul
5. SI CEL MAI IMP. MERGI LA UN SALON AUTORIZAT NU LA BIJUTERIE vei primi sfaturi acolo in legatura cu ingrijirea lui si ce sa faci daca apar complicatii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Dreea
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 12:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna Lacra...medicinalul nu s tine numa o zi....am si eu..lam tinut 3 saptamani...si apoi...parerea mea este sa nu mai incerci sa il scoti...pentru nu a agrava...Cel mai bun sfat este sa te duci la un salon autorizat sa le ceri lor parerea!
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2008 1:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community