FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cu acul sau pistolul

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Ramonik

Data inscrierii: 28/Iul/2006

MesajTrimis: Vin Iul 28, 2006 11:48 pm    Titlul subiectului: Cu acul sau pistolul Raspunde cu citat (quote)

As avea si eu 2 intrebari:1)Cu ce se face percingul in nas cu acul sau cu pistolul?
2)Pot sa-mi fac percing in nas la un salon special dak am pana in 14 ani?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Sam Iul 29, 2006 11:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.se fac cu acul
2.nu poti
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 11:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la 14 ani... io inca ma jucam cu polistiren prin spatele blocului si tu vrei sa-ti pui cercel in nas... doamne, nici prin minte nu-mi trecea asa ceva.

Sunt mai precoce copiii din ziua de azi.
Sus
optimista

Data inscrierii: 24/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau si eu un pierc in nas...as vrea sa jtyu preturile si mentionez k am doar 12 ani implinesc in iunie 13.(mai am unu in burik)ajtept raspunsurile voastre
spuky

Data inscrierii: 27/Oct/2007

MesajTrimis: Sam Oct 27, 2007 11:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

optimista a scris:
vreau si eu un pierc in nas...as vrea sa jtyu preturile si mentionez k am doar 12 ani implinesc in iunie 13.(mai am unu in burik)ajtept raspunsurile voastre

eu am dat 30 lei cu cercelu` meu, dar am 16 ani.. la 13 ani nu iti face dekt daca vii q unul din parinti
Sus
pitbull_tss

Data inscrierii: 16/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Feb 21, 2008 11:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aviz minorilor!!! nu prea aveti sanse sa va faeti pierce fara sa veniti cu unul din parinti...daka aveti de gand ca parintii vostrii scumpis a nu afle nu aveti cum...si io ca piercer nu mash risca sa dau gaura unui minor nici cu parintele langa el...
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community