FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Experienta piercing

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DAZZ

Data inscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 1:28 pm    Titlul subiectului: Experienta piercing Raspunde cu citat (quote)

am si eu o intrebare pt cei cu experienta in piercing.... A`si dori sa stiu si eu de unde pot sa cumpar niste ustensile( ma refer la acel cleste pt piercing).. eu fac piercing-uri de vreo 3 ani .. am 15 piercinguri Twisted Evil in toate zonele pt piercing Wink .. dak ma puteti ajuta?? Va Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
octavian

Data inscrierii: 06/Mar/2008

MesajTrimis: Sam Mar 08, 2008 3:19 pm    Titlul subiectului: Re: Experienta piercing Raspunde cu citat (quote)

Mai sunt multe siteuri de unde poti sa iti comanzi fiecare cleste/pensa sau kitul complet ... acum se pune problema pretului ...
piercing.ro -- un site super fain cu multe accesorii si instrumente pt tattoo si bodypiercing .... problema este ca baietii aia nu`si dau seama ca aici e Romania si cer 1 mil pe o pensa Smile)
mai e tattoo-supplies.ro ... mai cu picioarele p pamant pensa/cleste la 400 + taxele de livrare si se ajunge undeva la 55lei (atat m`a ajuns p mine cand am comandar forceps Forestor )
Cat despre kitul complet ... inca nu au postat p site dar urmeaza sa puna in zilele ce vor urma ... pretul o sa fie putin cam piperat ... dar merita Wink
octavian_gabri3l@yahoo.com .... daca vrei sa stii mai multe Wink see ya
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community