FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pt. adi tattoo, Ruky,Left...HCH=?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:15 pm    Titlul subiectului: Pt. adi tattoo, Ruky,Left...HCH=? Raspunde cu citat (quote)

Buna baieti, sunt Ova. Am observat ca pe forumul asta voi sunteti " cei mai zmei". Eu cred ca nu numai la lucrari se refera termenul de "profesionist",nu? In viziunea mea un profesionist trebuie sa stie si masurile de prim ajutor in caz de fortza majora, nu numai sa "mazgaleasca" pe piele. A vazut tot forumul acesta ca voi chiar va credeti profesionisti. Atunci as vrea sa imi raspundeti si mie la o intrebare-doua si anume:
Ce inseamna in termeni medicali HCH, cum si in ce caz se foloseste?
Astept raspuns de la cei 3 crai de la Apus. Sa vada toata lumea ce profi suntetzi voi... Si nu va mai legati da Costi, ca mai aveti de crescut pana
sa ajungetzi voi la valoarea lui.Se vede si din avion... Si oricum, daca il periati, nu inseamna ca va creste valoarea...Poate vi se transforma mainile in 2 perii si nu mai puteti "lucra"... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Dum Noi 25, 2007 2:11 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:26 pm    Titlul subiectului: HCH Raspunde cu citat (quote)

HCH sau "Horizontal Clitoral Hood" este un tip de piercing genital cu dublu rol: estetic si erotic (stimulant). Alaturi de celalalte tipuri de piercinguri genitale (VCH, IL, OL, triangle, clitoral, etc.) ti-as zice in ce cazuri se foloseste, dar poate intra si copii pe forum.

Vai de capul tau daca tu cu cei 3 enumerati de tine te compari (tu nu esti in stare sa tragi o linie de 2cm fara s-o difuzezi) ...si cand o sa-mi iau avion poate atunci o sa vad valoarea lui costi, pana atunci sa fim realisti

...nu vad legatura intre HCH si tatuajele facute de tine

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

raspunsul de mai sus avea mai multa legatura cu tematica site-ului, dar daca te refereai strict din punct de vedere medical: HCH (Hexaclorciclohexan), considerat de unii medicament, de altii un deseu toxic este un insecticid folosit pentru antiparazitare cu intrebuintari multiple, fie ca este intr-un sampon sau imprastiat peste cereale
...si iar nu vad legatura cu profesionalismul tau

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Left

Data inscrierii: 01/Apr/2006

MesajTrimis: Dum Apr 16, 2006 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dude like WTF ... hai sa fim seriosi ... nas aplicat pe un tattoo ... buze SUPER SENZUALE ( saraca fata ) eyebrows de parca e curioasa ( speriata in cel mai happy caz ) tattoo ... numai zic ... shi daca e sa o luam in termeni medicali ... eu ash tace in locul tau ... PEACE ...
ovidiutudoran

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 2:13 am    Titlul subiectului: Foarte tari...:)) Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes Idea Idea Wink

MesajTrimis: Lun Ian 21, 2008 12:04 am    Titlul subiectului: Left, Lefter...fara circumvolutiuni... Raspunde cu citat (quote)

Left a scris:
... eu ash tace in locul tau ...

By Left(er) Laughing
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community