FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Ce vitamine sa iau??

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
death_girl
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 6:55 am    Titlul subiectului: Ce vitamine sa iau?? Raspunde cu citat (quote)

vreau sa imi fac in 14.04 pierce in limba...dar nu inainte de a ma documenta putzin...vroiam sa va intreb...ce vitamine sa iau ca sa mi se vindece mai repede gaura si sa nu am probleme??lactate am voie sa mananc??
Vreau sa va spun ca nu mi'l fac la nici un salon..ca nu sunt saloane la noi in orash..nah il fac pe proprie raspundere... Confused hehehe. va rog raspundeti la intrebarile mele...shi nu imi zicetzi de saloane autorizate..ca la noi in orash chiar nu exista asa ceva... Crying or Very sad
Sus
lorisse
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 8:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna sh mie imi trece prin cap un pierce in limba si stiu k vitamina B si zincul grabeste vindecarea. lactate sa nu mananci! SUCCES Smile
Sus
mey
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 1:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai bine nu ti-l face ..decat sa ti l faci aiurea..serios
Sus
death_girl
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 10:56 am    Titlul subiectului: mersi Raspunde cu citat (quote)

Mi'l fac shi sun Laughing t super happy ca mi'l doresc de mult..sa'mi tzinetzi pumnii
Sus
mey
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

noroc,succes,bafta ..ai grija sa fie acele sterile si tot ce trebuie Cool
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 6:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iti dau un sfat prietenesc daca ai peste 16 ani poti sa iti faci piercing dar dute la un salon specializat. Nu te du la persoane neautorizate indiferent cat de mult iti doresti pierce-ul.
death_girl
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 12, 2006 3:27 pm    Titlul subiectului: :( Raspunde cu citat (quote)

din pacate in martie am facut 15 ani Smile) dar am grija sa fie acele sterile Smile)
Sus
death_girl
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 15, 2006 7:23 pm    Titlul subiectului: yeeeeee Raspunde cu citat (quote)

mi'am facut pierceu...deja e a doua zi de cand il am..mi'e putin umflata limba dar nah..nu prea pot sa mananc dar meritaaa!!!MERSI PT SFATURI
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community