FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pentru Sfinx Tattoo

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 1:51 pm    Titlul subiectului: Pentru Sfinx Tattoo Raspunde cu citat (quote)

Wink

Ultima modificare efectuata ovidiutudoran la Mie Dec 26, 2007 6:19 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Sam Apr 15, 2006 7:57 pm    Titlul subiectului: formator de formatori pe Raspunde cu citat (quote)

In ce an ti-ai deschis firma? Intereseaza-te sa vezi cand s-a introdus ca domeniu de activitate tatuaj si body piercing (vezi ca in domeniul de activitate CAEN este trecut: montaj bijuterii pe corp si trimite-ne si noua sa vedem unde este scris :formator de formatori" . Cine ti-a facut tie firma asta? Si daca tot faci cursuri de initiere tatuatori ce minister ai acreditare, care e numarul acreditarii si ce taxa platesti anual pentru efectuarea de cursuri si unde o platesti. Hai mai baiete ca esti pe dinafara total. Nu cred ca s-a luat cineva de tine, mai ales eu.
D.F.
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 16, 2006 11:38 am    Titlul subiectului: Pa ,la revedere Raspunde cu citat (quote)

Laughing
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 2:19 am    Titlul subiectului: Re: formator de formatori pe Raspunde cu citat (quote)

tattoo sfinx a scris:
In ce an ti-ai deschis firma? Intereseaza-te sa vezi cand s-a introdus ca domeniu de activitate tatuaj si body piercing (vezi ca in domeniul de activitate CAEN este trecut: montaj bijuterii pe corp si trimite-ne si noua sa vedem unde este scris :formator de formatori" . Cine ti-a facut tie firma asta? Si daca tot faci cursuri de initiere tatuatori ce minister ai acreditare, care e numarul acreditarii si ce taxa platesti anual pentru efectuarea de cursuri si unde o platesti. Hai mai baiete ca esti pe dinafara total. Nu cred ca s-a luat cineva de tine, mai ales eu.
D.F.

Vrei sa iti spun adevarul sa vada o tara intreaga? Poate va pierdeti painea... Laughing Laughing Laughing Deci , in prezent nu exista nici un salon tattoo care sa aiba dreptul sa emita o Dilpoma, tocmai din acest motiv: ca nu au cum sa scrie un minister in preambul. Sa nu mai vorbesc de cei care fuck cursuri te tatuaj online, timp de 3 zile si ofera diploma de artist tatuator ... Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Cine ofera diplome - trag tepe cu sute sau mii de euro. Depinde de fraier. Daca ii dau in judecata, ii castiga 100% pe cei care emit asa ceva. Eu ofer atestat, ceea ce este foarte legal, in conditiile in care fac eu cursurile. Ar fi mai multe de spus, dar sa nu ma supar pe unii care...fac bani de pe cei naivi... Am fost si eu candva naiv, asta-i adevarul... Wink
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community