FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pentru Ovidiu Tudoran

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Sam Apr 15, 2006 8:14 am    Titlul subiectului: Pentru Ovidiu Tudoran Raspunde cu citat (quote)

Salut Ova. Am observat ca esti foarte bun la dat sfaturi si la pus intrebari. Dar lucrarile tale spun tot. Costi are un motto "fapte nu vorbe" care dupa parerea mea e bun. Asa ca mai putine vorbe si mai multe fapte ca pana acum nu prea ai cu ce sa ne convingi. Twisted Evil
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 3:53 pm    Titlul subiectului: Bine, frate... Raspunde cu citat (quote)

Daca zici tu... Wink Asa o fi, ca prea o zici cu foc...

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 3:54 pm    Titlul subiectului: Am uitat: Raspunde cu citat (quote)

Ceau, Cornele! Asa e politicos... Wink
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community