FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
daca aveti nevoie de pareri profesioniste despre tatuaje
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
inhum4n

Data inscrierii: 18/Apr/2008

MesajTrimis: Vin Apr 18, 2008 1:49 pm    Titlul subiectului: :( Raspunde cu citat (quote)

Pacat ca se intampla asa ceva.
Ma tot uit pe o gramada de site-uri sa-mi fac un tatuaj....ma tot uit la modele si la felul in care sunt facute....m-am hotarat cam ce as vrea si am ajuns la faza urmatoare....sa gasesc un salon sa-mi fac tatuajul. Am gasit acest forum si mai ca sunt pe punctul de a ma razgandi......cautam ceva.....un post unde mai multi oameni sa spuna....da mah.....e Gigel din satu cutare care tranteste nejte tatoo-uri de mori.....kkt.....n-am gasit asa ceva.......
Cineva.....care sa nu aiba salonul lui si sa-si faca reclama.....ma poate indruma careva unde sa ma duc?
Multumesc mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
robertcristian

Data inscrierii: 26/Apr/2008

MesajTrimis: Vin Mai 02, 2008 4:12 am    Titlul subiectului: cine ma ajuta? Raspunde cu citat (quote)

mi-am facut un tatuaj,sunt multumit de el,dar as mai dori sa il ''elaborez''..ma poate ajuta cineva?as dori sa stiu si daca albul il poate imbunatati in vreun fel.multumesc anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vecinu22

Data inscrierii: 07/Oct/2007

MesajTrimis: Vin Iun 06, 2008 8:19 pm    Titlul subiectului: ma ajutati si pe mine cu tatuaju asta Raspunde cu citat (quote)

as vrea si eu sa-mi fac tatuajul pe care il are jim carrey in filmul The number 23 puteti sa ma ajutati si pe mine cu un pret si cam cat ar dura[/img]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kamayo

Data inscrierii: 24/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Dec 24, 2009 10:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o nedumerire...vreau sa imi fac un tatuaj pe umar si fac sala de ceva timp si mana imi e in crestere...daca fac acuma tatuajul pe viitor mi se va deforma?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community