FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
ar trebui sa te dau in judecata

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cosmin

Data inscrierii: 16/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 9:34 pm    Titlul subiectului: ar trebui sa te dau in judecata Raspunde cu citat (quote)

Ova, sau cum iti mai zici, mai bine ai inceta sa arunci cu noroi in toti cei de pe acest forum. Am facut greseala si m-am lasat pe "mana" ta, adica m-am lasat "tatuat" de tine. Credeam ca e ceva de capu' tau iar acum trebuie sa recurg la indepartarea scrijeliturii facute de tine. Asta e singura ta modalitate de a-ti arata frustrarea pentru ca nu esti bun de nimic? Si inceteaza sa-ti mai faci reclama. nu zic nimic....salonul tau e aranjat bine, ai investit ceva bani, dar mai bine ai mai lucra la desen si exerseaza-ti mana; scrijelituri poate face oricine. Mai bine ti-ai canaliza indarjirea in a face ceva bun in ceea ce pretinzi a fi, nu in a-ti arata rautatea pe acest site. Vad ca nimeni nu are nimic cu tine numai tu esti disperat si incomodezi pe altii. Nu vezi ca nu rezolvi altceva decat ca te faci de rusine si locul in care locuim?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cosmin

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 10:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vad ca nu zici nimic la ce am scris. Imi cer scuze, nu esti tu vinovat, eu sunt singurul vinovat. Trebuia sa ma interesez mai bine inainte de a-mi face un tatuaj. Nu e nici o problema, noi ne mai intalnim in orasul asta si sa te fereasca D-zeu sa te lovesti vreodata de mine o sa-ti platesc cu aceias batjocora pe care ai facuto tu pe mine.
Sus
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Apr 21, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut Cosmin, pune o poza sa vedem ce ai, poate te ajuta parerea mea, sa vedem daca se poate acoperi sau repara, ushor sau greu.
Salutare
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Sam Apr 22, 2006 3:11 pm    Titlul subiectului: Inca ceva... Raspunde cu citat (quote)

Daca esti asa de nemultumit, probabil ca ai un tatuaj proportional cu cat mi-ai platit. Poate nu ti-au ajuns banii si tattoo-ul e mai mic. Asta nu e scrijelitura. Nu cred ca ai avut vreo coaja groasa sau, ma rog, alte efecte secundare...Sa vii sa vedem de ce esti tu asa nemultumit... Shocked

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 8:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare. Ovidiu am si eu o intrebare tu cum iti dai silinta ca un tatuaj sa iasa bine? In functie de cat de bine esti platit pt acel tatuaj?Din ce ai scris mai sus asta reiese.Din pacate nu este normal ca sa mergi pe acest criteriu Idea
ovidiu tudoran
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 2:50 pm    Titlul subiectului: Cornel Raspunde cu citat (quote)

Salut,Cornele.Raspunsul este: incerc sa imi dau silinta, dar cred ca si voi faceti asta pentru bani. Eu o fac din hobby, dar timpul si tusurile costa bani. Cam asta e... Wink
Sus
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 3:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O faci din hobby ai zis.Atunci e interesul tau sa ti dai cat mai mult silinta.Asa e si noi luam bani pe tatuajele executate la noi in salon dar in clipa in care ne apucam de un tatuaj nu mai conteaza suma de bani pe care o incasam(fie ea mare sau mica) tot ce conteaza este ca acel tatuaj sa iasa bine.Asta este cel mai important lucru.Tine minte in clipa in care un client este multumit de serviciile tale o sa mai revina si tot dotorita lui o sa ai mai multi clienti.Cea mai buna reclama este reclama pe care ti o face un client multumit. Asa ca nu cred ca e cazut sa ti cont de suma de bani pe care o incasezi pt a face un tatuaj reusit. Si in cele din urma in clipa in care te apuci sa faci un tatuaj inseamna ca esti de acord cu suma de bani pe care urmeaza sa o incasezi pe acel tatuaj
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 6:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cartea de vizita a oricarui artist tatuator este in primul rand tatuajul executat pe pielea clientului! Smile
cosmin

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 6:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma scuzati ca nu am raspuns pana acum dar eu intru foarte rar pe internet. Va multumesc ca ati incercat sa vedeti care este "opera" lui Ovidiu, dar intre timp am fost la alt salon din alta localitate si tatuatorii de la acel salon mi-au facut alt tatuaj peste celalalt. Sunt foarte multumit de acesta si pe aceasta cale vreu sa le mai multumesc inca o data tatuatorului care mi-a facut noul tatuaj. Nu stiu cum sa va trimit o fotografie pentru ca nu le prea am cu internetul.
Ovidiu, cu tine inca nu am terminat, nu este vorba de bani, mi-ai cerut mai mult decat facea. E vorba ca tu ai facut experiment pe mine.
Sus
Left

Data inscrierii: 01/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 7:57 pm    Titlul subiectului: Re: Cornel Raspunde cu citat (quote)

ovidiu tudoran a scris:
Salut,Cornele.Raspunsul este: incerc sa imi dau silinta, dar cred ca si voi faceti asta pentru bani. Eu o fac din hobby, dar timpul si tusurile costa bani. Cam asta e... Wink

pai decat sa iti pierzi timpul ai face bine sa te lasi de tattoo shi sa te apuci ce muzica populara frate ... sau shi acolo esti un esec ... shi cat despre tine ... parerea mea ca esti un lacom shi un ingamfat ... pt tine TOTUL ARE UN PRETZ ... asha ca numai incerca sa te scoti din nimik deja stie lumea ce fel de om esti ...
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 12:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cosmin a scris:
Ma scuzati ca nu am raspuns pana acum dar eu intru foarte rar pe internet. Va multumesc ca ati incercat sa vedeti care este "opera" lui Ovidiu, dar intre timp am fost la alt salon din alta localitate si tatuatorii de la acel salon mi-au facut alt tatuaj peste celalalt. Sunt foarte multumit de acesta si pe aceasta cale vreu sa le mai multumesc inca o data tatuatorului care mi-a facut noul tatuaj. Nu stiu cum sa va trimit o fotografie pentru ca nu le prea am cu internetul.
Ovidiu, cu tine inca nu am terminat, nu este vorba de bani, mi-ai cerut mai mult decat facea. E vorba ca tu ai facut experiment pe mine.

Cosmine, ceea ce faci tu aici pe forum se numeste lucru manual. De ce nu ai aratat poza cu modelul la care te referi? Sti care e treaba? E o vrajeala ieftina...sa spui ca nu poti arata poza ca ti-ai facut cover-up. Si iata ca a trecut un an si nu ai venit sa ma rezolvi... Eu tot te astept. As vrea sa te cunosc, ca eu nu te cunosc, asa cum scrii tu pe-aici...Hai, fratioare, daca zici ca sti unde e salonul...te astept la o ciocolata calda... Laughing

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Mie Feb 06, 2008 12:15 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 12:14 am    Titlul subiectului: Re: Cornel Raspunde cu citat (quote)

Left a scris:
ovidiu tudoran a scris:

pai decat sa iti pierzi timpul ai face bine sa te lasi de tattoo shi sa te apuci ce muzica populara frate ... sau shi acolo esti un esec ... shi cat despre tine ... parerea mea ca esti un lacom shi un ingamfat ... pt tine TOTUL ARE UN PRETZ ... asha ca numai incerca sa te scoti din nimik deja stie lumea ce fel de om esti ...

Left(-er), tu mai sti si altceva inafara de muzica populara? Ti-am spus sa citesti si palmaresul din acel site...sa vezi cam ce am facut eu in umila mea cariera!
Idea
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community