FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
piercing invizibil pt limba

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
XtinaHeroine

Data inscrierii: 22/Iul/2009

MesajTrimis: Dum Aug 02, 2009 12:44 pm    Titlul subiectului: piercing invizibil pt limba Raspunde cu citat (quote)

hi :X.. sunt din brasov ... si as vrea sa stiu daca stie cineva de unde pot face rost de un pierce invizibil pt limba
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Aug 14, 2009 11:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de pe net. cauta pe google tongue retainer si o sa gasesti niste tije transparente care sunt mult mai putin vizibile. bafta!
Sus
rocktheusa

Data inscrierii: 14/Aug/2009

MesajTrimis: Mar Aug 18, 2009 6:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si daq imi iau o tija mai mica ...pot sa zic k bilutele sunt magnetice Question
sau se gasesc bilute invizibile? Question
astep un raspun Va rog Exclamation Smile
Sus
sascha

MesajTrimis: Mar Aug 18, 2009 7:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da... cred ca poti contacta un magician ca sa iti faca bilute invizibile Smile)
Sus
rocktheusa

Data inscrierii: 14/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 19, 2009 7:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu invizibile ci unele transparente care sa nu se vada cand vb Idea
Sus
sascha

MesajTrimis: Mie Aug 19, 2009 7:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bine ca stii ca te-ai exprimat prost Smile totusi te poti uita ce am raspuns mai sus celeilalte fete. se aplica si la tine.
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:26 pm    Titlul subiectului: Re: piercing invizibil pt limba Raspunde cu citat (quote)

XtinaHeroine a scris:
hi :X.. sunt din brasov ... si as vrea sa stiu daca stie cineva de unde pot face rost de un pierce invizibil pt limba

Spune-mi exact ce model doresti si iti voi aduce acel model , getwild.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community