FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
ATENTIE !!! PACALEALA LA FASHION TATTOO

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
georgianaivan

Data inscrierii: 02/Apr/2009

MesajTrimis: Joi Apr 02, 2009 10:28 pm    Titlul subiectului: ATENTIE !!! PACALEALA LA FASHION TATTOO Raspunde cu citat (quote)

Exclamation Buna , scriu acest mesaj ca sa nu mai pateasca nimeni ce am patit eu . De cateva luni ma bate gandul sa imi fac un tatuaj , si m-am tot documentat , ce sa imi fac , in ce loc sa imi fac , dar mai ales in ce salon sa imi fac . Dupa ce am gasit modelul si locul unde sa imi fac , zic hai sa caut si un salon , si am tot citit , si pe acest forum si pe altele si am tot citit de un baiat alex de la fashion tattoo , am intrat pe pagina lor , am vazut poze dupa tatuaje facute de el si am ramas impresionata.
De aici incepe aventura , ma duc la fashion tattoo , ma mai uit pe un portofoliu de lucrari , iarasi raman impresionata , si imi fac o programare ( imi face programare o fata care , nu stia sa imi spuna altceva decat ca trebuie sa ii las un avans pentru tatuaj ) .
Exclamation Intre timp vorbesc cu un prieten care imi spune ceva care ma lasa cu gura cascata ... cum ca nu mai lucreaza nimeni acolo dintre artistii pe care toata lumea ii lauda pe net , si ca se folosesc de portofoliul artistilor vechi ca sa pacaleasca lumea , si ca "artistii" noi , sunt veniti de prin scari de blocuri !
Asa ca mare grija cand va duceti la ei va pacalesc repede cu niste poze care nu sunt facute de ei, si tot ce va spun este sa le dati avans pentru tatuaj ! Evil or Very Mad
Idea Acum vreau sa va cer si eu doua sfaturi
Pot sa imi mai recuperez avansul ?
si doi ... ce salon imi recomandati ? dar undeva unde sa nu fiu pacalita si sa fie profi!
Vreau si eu sa ma mandresc cu tatuajul meu de 1 mai ! Very Happy

Multumesc si astept sfaturile voastre !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Apr 11, 2009 6:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vai de capul meu Smile) stiam eu ca e ceva putred pe acolo. ma rog. nu mai comentez.
recomand roxy tattoo(www.roxy-tattoo.com) si next level tatoo(http://www.costi-tattoo.com/bucuresti/)
Sus
andorina

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Apr 22, 2009 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

NU recomand Black Ink Tattoo!!!
Sus
sascha

MesajTrimis: Mie Apr 22, 2009 3:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nici eu Smile
Sus
corneltudose

Data inscrierii: 26/Apr/2009

MesajTrimis: Dum Apr 26, 2009 3:36 pm    Titlul subiectului: Re: ATENTIE !!! PACALEALA LA FASHION TATTOO Raspunde cu citat (quote)

georgianaivan a scris:
Exclamation Buna , scriu acest mesaj ca sa nu mai pateasca nimeni ce am patit eu . De cateva luni ma bate gandul sa imi fac un tatuaj , si m-am tot documentat , ce sa imi fac , in ce loc sa imi fac , dar mai ales in ce salon sa imi fac . Dupa ce am gasit modelul si locul unde sa imi fac , zic hai sa caut si un salon , si am tot citit , si pe acest forum si pe altele si am tot citit de un baiat alex de la fashion tattoo , am intrat pe pagina lor , am vazut poze dupa tatuaje facute de el si am ramas impresionata.
De aici incepe aventura , ma duc la fashion tattoo , ma mai uit pe un portofoliu de lucrari , iarasi raman impresionata , si imi fac o programare ( imi face programare o fata care , nu stia sa imi spuna altceva decat ca trebuie sa ii las un avans pentru tatuaj ) .
Exclamation Intre timp vorbesc cu un prieten care imi spune ceva care ma lasa cu gura cascata ... cum ca nu mai lucreaza nimeni acolo dintre artistii pe care toata lumea ii lauda pe net , si ca se folosesc de portofoliul artistilor vechi ca sa pacaleasca lumea , si ca "artistii" noi , sunt veniti de prin scari de blocuri !
Asa ca mare grija cand va duceti la ei va pacalesc repede cu niste poze care nu sunt facute de ei, si tot ce va spun este sa le dati avans pentru tatuaj ! Evil or Very Mad
Idea Acum vreau sa va cer si eu doua sfaturi
Pot sa imi mai recuperez avansul ?
si doi ... ce salon imi recomandati ? dar undeva unde sa nu fiu pacalita si sa fie profi!
Vreau si eu sa ma mandresc cu tatuajul meu de 1 mai ! Very Happy

Multumesc si astept sfaturile voastre !

Eu m-am tatuat la Fashion Tattoo la un baiat Stefan vreau sa spun ca baiatul este super talentat. Mi-am facut un portret de exceptie. Nu stiu de unde a venit baiatul asta dar sincer putini dintre tatuatori se pot lauda cu o lucrare de asemenea calitate. Refuz sa cred ca la cel mai tare salon de tatuaje din Romania Fashion Tattoo sunt tatuatori fara valoare..............la ce tatuaj mi-am facut la Stefan sincer nici Alex sau cum il chema pe baiatul ala nu cred ca-i reusea asa ceva.
Sus
sascha

MesajTrimis: Dum Apr 26, 2009 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

2 dintre cei care lucreaza acolo sunt super ok. ii cunosc personal. de restul nu stiu. ideea e ca mi-au spus ca o sa schimbe portofoliul si o sa puna lucrari de-ale lor Smile
Sus
grig1978

Data inscrierii: 30/Apr/2009

MesajTrimis: Joi Apr 30, 2009 4:02 pm    Titlul subiectului: chiar ca pacaleala Raspunde cu citat (quote)

sascha a scris:
2 dintre cei care lucreaza acolo sunt super ok. ii cunosc personal. de restul nu stiu. ideea e ca mi-au spus ca o sa schimbe portofoliul si o sa puna lucrari de-ale lor Smile

@Sasha , pe baietii aia doi pe care ai spus ca ii cunosti sa stii ca numai lucreaza acolo

@corneltudore , tu probabil esti angajat acolo , ce nu spui tu noua ca e cineva mai bun ca Alex (citeste si tu alte pareri despre el pe acest forum) la portrete ma face sa cred ca esti cel care a venit in locul lui .
- "Cel mai tare salon" iarasi ma face sa cred ca esti angajat acolo , intradevar , era unul dintre cele mai bune saloane din Romania , dar nu peretii il faceau sa fie bun, baietii care lucrau acolo il faceau sa fie unul dintre cele mai bune din tara , din moment ce a plecat toata lumea de acolo acum sunteti un "no name" .
- Portofoliul de lucrari cu care "Fashion Tattoo" incearca sa isi atraga clienti , este portofoliul baietilor care au lucrat acolo , si care este expus si pe site (unde este expus si tatuajul meu pe care l-a facut Alex) .
- Daca , nu esti un angajat acolo , arata-ne si noua portretul ala "minune"

@georgianaivan - e pacat ca unii oameni recurg la astfel de gesturi sa isi atraga clienti , mai ales la tatuaje , cu care ramai toata viata !
Daca vindeau merdenele mai era cum mai era ... o mananci , si daca e veche o vomiti ... la tatuaje nu e chiar asa ... ramai cu el toata viata !
Iti recomand cu incredere salonul din Mall Vitan - la John ( ff bun )
Sus
sascha

MesajTrimis: Joi Apr 30, 2009 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

scuza-ma Smile nu sunt proasta. vin pe la fashion tattoo de multa vreme. baietii pe care ii stiu lucreaza foarte bine si sunt angajati de curand Wink
poti citi mai cu atentie data viitoare si iti mai poti revizui si gramatica. multumesc. in legatura cu portofoliul de lucrari, reciteste postul meu si o sa vezi care e treaba
Sus
grig1978

MesajTrimis: Vin Mai 01, 2009 1:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sascha a scris:
scuza-ma Smile nu sunt proasta. vin pe la fashion tattoo de multa vreme. baietii pe care ii stiu lucreaza foarte bine si sunt angajati de curand Wink
poti citi mai cu atentie data viitoare si iti mai poti revizui si gramatica. multumesc. in legatura cu portofoliul de lucrari, reciteste postul meu si o sa vezi care e treaba

Pai daca lucreaza asa de bine de ce sa nu vedem portofoliul lor ? Ne laudam ca vindem BMW si defapt livram DACIA ?

daca lauzi pe cineva , inseamna ca ti-ai facut un tatuaj la el , si decat sa ii tot lauzi atat , mai bine ai posta o poza cu un tatuaj facut de ei !

Cat despre gramatica mea , mai bine ti-ai vedea inca odata "mesajele" pe care le-ai postat pe acest forum
Sus
sascha

MesajTrimis: Vin Mai 01, 2009 5:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile))))))))))))))))))))))))))))))))) bai bine ca postezi aici sa mai rada si lumea Smile serios, continua, esti funny.
cei care citesc cu atentie au inteles deja CA PORTOFOLIUL E IN CURS DE SCHIMBARE. asa intelegi si tu? Smile urasc sa ma repet dar uite am facut-o pentru tine. daca accesezi site-ul lor o sa vezi ca nu merge tocmai pt ca schimba lucrarile postate acolo.
oricum sunt de acord cu tine. si cei de la mall din vitan lucreaza bine si-i recomand Smile

ps. nu stiu ce imi poti reprosa in legatura cu gramatica mea dar in cazul tau vezi ca "numai" in contextul in care l-ai folosit tu se scrie asa "nu mai" ; si vezi ca dupa "daca" nu se pune virgula.
Sus
grig1978

MesajTrimis: Mar Mai 19, 2009 12:44 am    Titlul subiectului: :)) Raspunde cu citat (quote)

@sasha am vazut si eu astazi galeria foto de pe site-ul fashion tattoo , interesant ca site , insa ce am vazut acolo..... astia sunt baietii buni pe care ii lauzi tu ??? de la "cel mai tare salon din Romania " asa cum a scris unu mai sus ? care nu stiu sa traga o linie dreapta ? cauta tu sasha steluta aia la ei pe site si sa ti-o faci tu asa ....
Sus
sascha

MesajTrimis: Mar Mai 19, 2009 5:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce nu ma lasa sa accesez pagina. Te rog...numele meu e Sascha nu sasha. Multam Smile
Sus
OanaPink

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Joi Iun 04, 2009 1:43 pm    Titlul subiectului: credeam ca sunt singura ... :)) Raspunde cu citat (quote)

Smile) cu secretara aia blonda am patit-o si eu ... Tipa la mine ca am intrebat-o cum se calculeaza pretul !... Ma bucur ca nu sunt singura Smile) Asa ca am sa merg si eu la Mall ca au ramas singurii din buc care sunt buni ...
Sus
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Iun 09, 2009 8:39 pm    Titlul subiectului: Re: credeam ca sunt singura ... :)) Raspunde cu citat (quote)

Ultima modificare efectuata de catre alexoac la Lun Ian 16, 2012 12:09 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Zmeul

Data inscrierii: 30/Sep/2009

MesajTrimis: Vin Oct 02, 2009 2:40 pm    Titlul subiectului: Adevarat Raspunde cu citat (quote)

Mare dreptate aveti , pacat ca nu am vazut asta inainte sa ma duc la ei ...asta e vina mea trebuia sa ma documentez mai mult , sincer cu mine s-au purtat ok , pretul a fost mic in comparatie cu salonul din mal , m-am bucurat ca l-am facut a doua zi fata de o luna si jumatate cat trebuiasa astept in partea cealalta , dar tatuajul e departe de ceea ce trebuia sa iasa , asta e m-am calicit si acum imi pare rau . Am fost la vitan si mi-au zis ca se mai poate repara din el dar nu o sa arate ca unul nou ...Asa ca sa va ganditi bine si nu va caliciti ca mine !!! Iar ca impresii generale un salon neingrijit !!! Sorry fashion tatoo dar asta e adevarul !
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community