FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
kindda same questions ;))

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
L|v
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 19, 2006 12:39 am    Titlul subiectului: kindda same questions ;)) Raspunde cu citat (quote)

ok..so shtiu k probabil s`au mai pus aceleashy intrebari p`aici da totushi incep shy yo Very Happy same shit, vreau sa imi fac un piercing in spranceana..ash dori sa shtiu cam cat costa shi dak shtitzi vreun salon in iashi [shi un nr de tel sau o adresa ceva :p]..momentan cam atat; sper k n`am cerut prea mult :-" v`am poopat :*
Sus
eXternal
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 22, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sal. Si eu sunt din Iasi si sincer nu am auzit sa avem nici un salon aici, dar poate ma insel Smile. Si preturi nu cred ca sunt foarte mari, oricine isi poate permite unu.
Sus
plusche

Data inscrierii: 19/Apr/2007

MesajTrimis: Joi Apr 19, 2007 7:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

^de fapt in iasi sunt vreo 5 pe care le cunosc eu Wink poate sunt mai multe,dar eu stiu sigur k 5 sunt Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 5:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Carabas

Data inscrierii: 09/Sep/2008

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 11:47 am    Titlul subiectului: Re: kindda same questions ;)) Raspunde cu citat (quote)

L|v a scris:
ok..so shtiu k probabil s`au mai pus aceleashy intrebari p`aici da totushi incep shy yo Very Happy same shit, vreau sa imi fac un piercing in spranceana..ash dori sa shtiu cam cat costa shi dak shtitzi vreun salon in iashi [shi un nr de tel sau o adresa ceva :p]..momentan cam atat; sper k n`am cerut prea mult :-" v`am poopat :*
...Din cate stiu eu aveti un Mall in Iasi,incearca in Mall(la tatuaje,s'ar putea sa se faca si pierce'uri Wink ).Bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community