FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
intrebare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
whryna

Data inscrierii: 09/Mai/2010

MesajTrimis: Dum Mai 09, 2010 12:06 pm    Titlul subiectului: intrebare Raspunde cu citat (quote)

Confused am pierce-ul de 4 zile...limba nu mai e umflata si pot sa mananc fara probleme,nu vad ca ar fi infectat,totusi curge lichidul alburiu despre care vorbeste toata lumea...am mancat picant si m-a usturat un pic...a doua zi am observat ca se largise gaura...apoi am continuat sa-l ingrijesc si s-a astupat surplusul.Insa in acelasi loc a crescut o bubita alba...care pare a fi piele.Mi-am tot bagat manutele pentru ca ma ustura cand mananc.pot sa il inlatur,dar a doua zi arata la fel...ar trebui sa il las in pace? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 10:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dap...doar sa ai grija de el
Sus
Alex222

Data inscrierii: 30/Mai/2010

MesajTrimis: Dum Mai 30, 2010 10:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am o intrebare, cu ce te-ai dat de s-o astupat surprusul de gaura ? Very Happy ca am si eu aceeas problema, mi -so largit gaura

mersi Very Happy
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community