FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
2nd Face Tattoo

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Cum vi se pare 2ndFace Tattoo ?
Foarte Bun
75%
 75%  [ 3 ]
Bun
25%
 25%  [ 1 ]
Voturi totale : 4

Autor Mesaj
ioana76

Data inscrierii: 07/Iun/2010

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 2:45 pm    Titlul subiectului: 2nd Face Tattoo Raspunde cu citat (quote)

Salut !

Am si eu o intrebare cum vi se pare 2ndface tattoo ? vreau sa imi fac un tatuaj si nu stiu unde .... eu m-am uitat peste tot prin bucuresti si am gasit salonul asta si mi se pare ca arata foarte bine plus ca au un portofoliu pe masura ! Voi ce parere aveti ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
blonda

Data inscrierii: 08/Ian/2011

MesajTrimis: Sam Ian 08, 2011 11:49 pm    Titlul subiectului: pacaleala la 2nd face tattoo Raspunde cu citat (quote)

am de ales intre bun si foarte bun ? imi pare rau dar am auzit numai lucruri proaste despre studioul asta de tatuaje 2ndfacetattoo
va laudati la clienti ca este fostul fashion-tatoo dar toata lumea stie ca fasion-tatoo este acum al lui costi si l-a cumparat de la sotia lui marius nicolae
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community