FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
AJUTOR!! MI S-A ASTUPAT GAURA !!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
LifeInPurple

Data inscrierii: 06/Dec/2010

MesajTrimis: Lun Dec 06, 2010 6:03 pm    Titlul subiectului: AJUTOR!! MI S-A ASTUPAT GAURA !!! Raspunde cu citat (quote)

Am o mare problema! Acum 3 zile mi-am facut pierce in limba. Faza este ca a trebuit sa imi faca 2 gauri pt ca prima oara nu mi-a infiletat bine biluta de la pierce si m-am trezit cu ea in gura, gata-gata s-o si inghit si pierce-ul iesit si el pe jumatate. A 2-a oara mi-a facut alta gaura foarte aproape de prima. Eu nu am simtit nimic, aveam ochii inchisi, n-am stiut cum, unde face gaura. In momentul in care mi-a bagat pierce-ul, totul parea ok. Azi nu stiu ce mi-a venit sa ma uit mai atenta la limba si am observat ca nu se mai vede absolut deloc biluta de sub limba de la pierce! Am mai pus si cateva prietene sa se uite, deci nu a fost numai constatarea mea. De asemenea mi-a zis o tipa ca este foarte probabil ca in momentul in care mi-a bagat pierce-ul, cele 2 gauri, fiind apropiate, sa se fi unit cumva si biluta sa-mi fi intrat in limba, gaura astupandu-se astfel. Am incercat toata ziua sa "capsez" cumva pierce-ul sa fac sa iasa biluta pe partea cealalta, insa nu reusesc. Nu stiu ce sa fac !! Ajutati-ma cu un sfat !!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 6:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mergi la doctor sa te taie, ce ai tu se numeste pierce incarnat Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community