FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Largire fara expander

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
exta

Data inscrierii: 19/Iun/2011

MesajTrimis: Dum Iun 19, 2011 9:50 pm    Titlul subiectului: Largire fara expander Raspunde cu citat (quote)

Salut. Azi dimineata mi-am largit gaurile din ambele urechi de la 2, ceva daca nu ma insel (aveam cablu de la mouse stricat taiat. la cam 4 mm o mina de pix ceva mai groasa. Am improvizat eu ceva cu scotch de hartie, pe care am pus tetraciclina unguent. nu am nici o problema cu durerea sau altele dar e ciudat ca ultimul strat de piele de la ureche (cel care pocneste cand iti faci o gaura direct cu un cercel normal) este iesit mai in afara cam 1 mm, mulat pe plasticul acela, vreau sa ma duc maine sau poimaine la o prietena la salon sa imi iau un expander si 2 fleshuri de silicon. de marimea unei tigari cred ca 8 mm..

Cam in cat timp ar fi ok s aimi maresc iar. in cam o saptamana am ajuns la dimenziunea asta.

Are ceva daca il las asa cateva zile cu pielita aia iesita in afara? (nu e iesita mult)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Mar Iun 21, 2011 7:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aia o sa se usuce si o sa cada
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community