FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
preturi, modele in bucuresti

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Ian 21, 2006 1:22 am    Titlul subiectului: preturi, modele in bucuresti Raspunde cu citat (quote)

unde gasesc si eo pirecinguri mai diversificate in bucuresti? *si mai ieftine dak se poate*
in Idm sunt de la 100 mii pana la vro 250... dar prea putine modele, in SIR prea putine modele si sunt aceleasi preturi. Unde gasesc un Flash de 10 mm mai ieftin (nu ca pe piercing.ro unde e 590 mii)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 1:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna, scuzama ca intervin dar ai pus o intrebare si eu vreau sa iti raspund cu alta. Vrei o bijuterie dintr-un material bun s-au dintr-un material prost? Cand este vorba de sanatatea ta nu ar trebui sa ei in calcul partea financiara. Daca nu ai bani de ajuns si totusi iti doresti acel piercing este preferabil sa mai astepti pana ai toti bani si sa iti montezi o bijuterie buna. Si acum sa iti explic: toate bijuteriile speciale de body piercing sunt cam scumpe datorita materialului din care sunt confectionate acestea trebuie sa fie din inox chirurgical brut sau cromat cu titanium. Cele care sunt ieftine sa fii sigura ca nu sunt din inox chirurgical. Cand cumperi o bijuterie sa rogi vanzatorul sa scrie pe chiranta materialul din care este confectionata bijuteria, pentru ca daca aceasta se desfoliaza sau rugineste sa stii pe cine tragi la raspundere. Bijuteria poate sa aibe modelul exterior din ori ce material dar tija care intra in corp trebuie sa fie din inox chirurgical.Dar cel mai bine este sa te duci la un salon specializat de tatuaj si body piercing.
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 12:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

shjitu ce zici u mah.... dar eo n`am probleme de infectare.. toate piercingurile le`am dat singur fara cadru steril sau cateodata fara sa mai fierb acul/piercingur... faza e ca cele care le am sunt de argint (crd... sau otel inoxidabil)
in mall vitan in buc am gasit tunel de 10 mm la 1.400.000 lei .. si pe net la aceeasi bani iau vro 5 incluzand taxa poshtala
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mar 28, 2006 8:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Ce tunel te intereseaza?,
- Inox = 50 RON + taxe postale,
- Titanium = 60 RON + taxe postale.
Daca te intereseaza si avem pe stoc marimea dorita lasa un mesaj.
Dan F.
Gh0sT

Data inscrierii: 28/Oct/2007

MesajTrimis: Dum Oct 28, 2007 4:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut
am shi eu o intrebare:
Cineva mi`a zis k daca vreau sa imi fac un piercing la un salon trebuie sa am minim 18 ani ... este adevarat ? pentru k nu mai vreau sa astept pana la 18 ani sa imi fac pierce si nu vreau sa ma imi dau la d`astia care se cred "cunoscatori" in datul de pierce Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 5:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
buwadafusa
Vizitator

MesajTrimis: Sam Feb 07, 2009 6:17 pm    Titlul subiectului: vXDWOqocABClRDVvwIs Raspunde cu citat (quote)

buwadafusa buwasdasdadafusa sdfsdbuwadafusaaas
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Lun Feb 09, 2009 10:29 am    Titlul subiectului: PZUaYOicmeXKHx Raspunde cu citat (quote)

comment1,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Sam Mar 14, 2009 9:13 pm    Titlul subiectului: yzOTQkrqQoCoIEbt Raspunde cu citat (quote)

kzgoffer,
Sus
Svetlana
Vizitator

MesajTrimis: Lun Dec 21, 2015 3:13 am    Titlul subiectului: DnlYCPgInuCEPa Raspunde cu citat (quote)

Hey Aric,Super stoked to hear of your secsucs. I've been reading some of your work as well as some of the books you suggested. Great writing and great advice. Thanks for helping me out and just wanted to wish you continued secsucs in the future !!Daniel Lee Silverthorne
Sus
Greta
Vizitator

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2016 4:35 pm    Titlul subiectului: uKERooVbkDFwrbJ Raspunde cu citat (quote)

Thnaks for taking the time to post. It's lifted the level of debate
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community