FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
tatuaj alb

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 6:16 am    Titlul subiectului: Re: tatuaj alb-la Petrosani Raspunde cu citat (quote)

ionuca a scris:
hythere....nu stie nimeni unde se fac tauaje albe prin cluj? chiar ma intereseaza sa imi fac unu...poate stiti si ceva preturi?

Buna. La salonul nostru se exacuta tatuaje cu culoarea alba, atat tus pt. tattoo de zi, cat si tus alb-cameleon, fosforescent. TattooArtStyle@yahoo.com Wink

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Lun Mai 26, 2008 10:50 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mie Mai 16, 2007 6:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

............oriude s-ar putea face, chiar si in studioul lui ovidiu, si eu 1 nu tzi-l recomand! "prietenii stiu de ce Laughing "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

attila- bizzzart tattoo a scris:
............oriude s-ar putea face, chiar si in studioul lui ovidiu, si eu 1 nu tzi-l recomand! "prietenii stiu de ce Laughing "

Tu chiar crezi ca ai prieteni? Laughing Laughing Laughing

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lasa Ovidiule ca ai tu multiiiiii prieteni. In schimb eu sunt de acord cu Attila.
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 10:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fiti voi artisti, ma. Eu nu sunt si nici nu ma dau. Dar sa sti ca am multi prieteni, dar nu ca voi, am prieteni adevarati, pe care pot sa ma bazez. Legat de clientela, sa sti ca ca nu imi veti lua voi clientii, nici unul dintre voi. Si nici eu - voua. Fiecare are clientela sa. La mine se intorc clientii, deci asta e cel mai important. Clientii imi dau valoarea, nu voi. Chiar nu ma intereseaza parerea voastra. Nu am pierdut nimic...La revedere! Idea

Data inscrierii: 06/Feb/2008

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

shi eu sunt de acord cu parerea lui Cornel si a lui Attila
bafta in continuare

www.bodyart-tattoo.ro

tatuajemall@yahoo.com

Ultima modificare efectuata johntattoo la Dum Mar 02, 2008 11:09 am, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Feb 14, 2008 7:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

"..........oriude s-ar putea face, chiar si in studioul lui ovidiu, si eu 1 nu tzi-l recomand! "prietenii stiu de ce "

...ma refeream la tatuajul alb si nu la studioul tau sau la tine.....deci ashtept scuze, sari cam repede la muscat...daca era interpretabil sorry, nu era cu subantzeles....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community