FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
me
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 26, 2006 5:51 pm    Titlul subiectului: pierce Raspunde cu citat (quote)

...dar sunt saloane la care putem merge si fara acordu parintilor Very Happy ??? cu o persoana majora de ex... pt ca sunt multi care au piercinguri in limba iar parintii nici nu stiu...ei cum si le au mai facut???
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mar 28, 2006 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Este problema lor unde sau la cine au facut piercing-urile, un salon autorizat nu va executa piercing-uri unei persoane sub 16 ani decat cu acordul unuia dintre parinti.
Dan F.
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 9:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hi! La varsta de 16 ani,....confirm!''copilul'' trebuie sa vina la salon de mana cu unul dintre parintzi. Exclamation
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 2:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si daca vin cu parintii ..li se iau datele???(nume prenume..stiti voi ce vreau sa spun)
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 4:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Normal,altfel de ce mai vi cu unul dintre ei!!?Vor complecta o declaratie pe propria raspundere!!!Crezi ca unul dintre artisti este curios cum arata tatal tau?sau mama ta?eu spun ca nu ,la ce insinuezi tu ,cred ca ai prefera sa aduci doar o simpla fotografie cu unul dintre ei Laughing
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 7:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ai dreptate..ce pacat!!! asa puteam aduce pe cineva si spuneam ca este unul din parinti
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community