FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
piercing il limba....hmmm
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CocaineGirl

Data inscrierii: 28/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Mar 28, 2006 6:39 pm    Titlul subiectului: piercing il limba....hmmm Raspunde cu citat (quote)

Hy!As vrea shi eu sa imi trag o gaura in limba da ai mei nu ma lasa..oricum o sa o fac mai devreme sau mai tarziu fara stirea lor da mi fica k nu o sa pot vorbi ca lumea si o sa se prinda sau ca nu o sa pot manca.. Shocked ce sa fac??? Question chiar imi doresc un pierce in limbaaaa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hmmmm......ce varsta ai?
:))
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 11:58 am    Titlul subiectului: secret Raspunde cu citat (quote)

Fac 15 ani pe 10 aprilie shi asa de ziua mea vreau sa imi fac o bucurie...imi doresc de mult chestia asta...Razz
Sus
costi

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 12:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in cazul asta de manutza cu unul din parinti la un salon de specialitate si ai sa-ti indeplinesti visul!Multa bafta! Smile
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 12:19 pm    Titlul subiectului: :(( Raspunde cu citat (quote)

Faza najpa e ca nu ma lasa...shi in nas mi'am facut singura shi dupaia le'am aratat...am unde sa imi dau gaura..la o prietena care a facut la vreo 5 prieteni de ai mei shi face excelent asta nu'i problema...perfuzoarele sunt super ieftine da...nuj se umfla atata de tare limba incat o sa vb sasait shi o sa'si dea seama ai mei??
Sus
skajfksaj
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 12:19 pm    Titlul subiectului: :(( Raspunde cu citat (quote)

Faza najpa e ca nu ma lasa...shi in nas mi'am facut singura shi dupaia le'am aratat...am unde sa imi dau gaura..la o prietena care a facut la vreo 5 prieteni de ai mei shi face excelent asta nu'i problema...perfuzoarele sunt super ieftine da...nuj se umfla atata de tare limba incat o sa vb sasait shi o sa'si dea seama ai mei??
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 8:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Daca tii mult la sanatatea ta si in special la limba, nu te sfatuiesc sa te duci la persoane care nu sunt specializate. Intereseaza-te la ce riscuri te supui apeland la o persoana necalificata. Parerea mea personala e sa mai astepti un an si apoi sa mergi la un salon specializat.
D.F.
CocaineGirl

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 11:35 am    Titlul subiectului: :( Raspunde cu citat (quote)

Nu mai pot sa astept..Oricum in reshitza nu is saloane.Shi fata aia chier se pricepe.Am fost de fatza cand io facut lu o prietena de a mea care nu a avut probleme.Nici macar nu i s-a umflat limba.Totul e steril..e chiar ok.Acu partea proasta e ca mi frica...shi nici nu gasesc pierceuri faine de limba..cu 2 bile...is decat cu o bila...alea sunt bune?? Twisted Evil 10x for the help
Sus
costi

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 1:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stai ca nu inteleg! Shocked cum adica piercing de limba cu o bila!?????? Question
si in plus ,cum monteaza fata aia un piercing in limba??(ai spus ca ai asistat).
Cum poti afirma ca totul e steril? Shocked
CocaineGirl

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 4:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poi piercingu e cu o bila sus shi cu un scorpion jos...tija e ff lunga shi e de limba ca am intrebat.Poi fata aia e o prietena de a mea.Cumpar perfuzor de la farmacie..care e sterilizat...Aia se spala foarte bine pe maini,mai sterge perfuzoru o data cu spirt,te prinde cu un servetel de limba shi baga acu ala fix pe mijlocu limbii.Dupaia baga tija de la pierce prin perfuzor(pe acolo pe unde iese lichidu ala cand iti baga perfuzie:P)shi trage perfuzoru in jos...infileteaza bila shi gata.
Ieri shi'a mai facut o prietena de a mea shi i so umflat limba...vorbeste cam ciudat(nici pe ea nu o lasa parintii) in rest nu sunt probleme.
Sus
costi

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 4:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce inseamna toate alea!!!!!!???????? Shocked nu este pacat, la cata informatie beneficiezi tu in ziua de azi,sa crezi ca asa se face un piercing in limba!?????intra te rog pe google Idea (exemplu)si cauta ''tongue piercing information''si vei vedea acolo totul!!fara sa o mai lungim asa la nesfarsit!!
Bafta !
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 1:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

yeyy debea astept sa mi fac sie eu un pierce in limba...dar bineinteles dupa capacitate...ce bine k mama mea ma lasa (pe jumate) dar o sa o conving eu k e f important pt mine.. Twisted Evil ..oricum...tot imi fac pana la urma Twisted Evil
Sus
CocaineGirl

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 1:07 pm    Titlul subiectului: hehehe Raspunde cu citat (quote)

Eu mi'am facut pierceu in sfarsit..e perfeeeect!!!!Nu am avut probleme decat in a doua zi cand mi'a fost umflata limba ji nu am prea putut sa mananc..dupaia a fost totul ok!!!E suuuper si ai mei nu stiu !!Razz
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus
bad_me
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 4:14 pm    Titlul subiectului: prea tare Raspunde cu citat (quote)

prea tare..te felicit..faza prea tare e k parintii tai nu stiu=)) cat de tare...=)) si cu ce ti l ai facut cu perfuzorul sau la salon???eu vreau sa mi fac la salon...dar stie cineva cam cat csta cu tot cu cercel??? HELPP Wink
Sus
CocaineGrl
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 4:48 pm    Titlul subiectului: mda.. Raspunde cu citat (quote)

pai e foarte tare ca nu stiu si il am din 14 aprilie Wink) pai mi l'am facut cu perfuzorul la o prietena desi toti m'au sfatuit sa nu imi fac asa aiurea...dar a fost ok...chiar perfect...de abia astept sa il dau jos si sa ii schimb bilutzele cu unele de plastic...Smile) Good luck sper sa iti iasa la fel de bine ca al meu pierceu Exclamation Exclamation Exclamation
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community