FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Fricaaa
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Matzulik
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 6:10 pm    Titlul subiectului: Fricaaa Raspunde cu citat (quote)

Bha salut...vreau shi eu sa'm trag o gaura in limba(fara shtirea alor mei bineinteles) dar mi cam frica pt ca am auzit poveshti cum ca daca te tragi putzin tzi se despica limba sau dupa ce tzail faci tzi se umfla ff tare shi nu potzio sa vb bine...Heeeelp
Sus
matzulik
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 6:13 pm    Titlul subiectului: am uitat sa va intreb... Raspunde cu citat (quote)

sunt tare uituca...daca sunt pe stop pot sa imi fac gaura in limbaa???
Question Question Question Question Question
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 8:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Nu vad ce te retine sa-ti "tragi" o gaura in limba daca ai depasit varsta de 16 ani. Nu are nici o legatura libla ta cu "stopul" Smile). Iti dau un sfat prietenesc: mergi la un salon specializat si personalul de acolo te va lamuri. Ai incredere doar in saloanele care sunt cunoscute si au o firma expusa.
D.F.
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Mar 29, 2006 8:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut! The Same! si in legatura cu limba despicata ,ce sa zic vorbe goale!cat de umflat limba asta depinde de la persoana la persoana,am avut clientzi carora li s-a umflat limba 3-4 zile si am avut altzi carora nu au avut deloc probleme,cu umflatul.....deci ce spuneam ,depinde de fiecare,aici este valabila treaba si cu durerea!Dar tot ce trebuie sa faci este sa apelezi la un salon autorizat! Exclamation
matzulik
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 11:31 am    Titlul subiectului: :P Raspunde cu citat (quote)

Nu am 16 ani inca...am doar 15..shi imi fac la o prietena ca la mine in oras nu exista saloane...prietena mea a mai facut..shi a facut la cineva care nu a avut probleme de loc.fata aia chiar se pricepe excelent nu exista riscuri...
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 5:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si eu vreau tot in limba ..da am 14 ani ..si nu am cum sa mi fac piercingul Sad(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Sus
Una
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 31, 2006 7:49 pm    Titlul subiectului: bha /... Raspunde cu citat (quote)

daca chiar vrei o sa iti gasesti tu unde sa iti faci da nu te'as sfuatui sa iti faci undeva aiurea
Sus
mey
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 07, 2006 5:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stiu..tin la sanatatea mea Wink
Sus
tattoo sfinx

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 8:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca tii la sanatatea ta mergi la un salon specializat, dar sa ai peste 16 ani sau mergi cu unul din parinti intre 14-16 ani. riscurile sunt mari si acea persoana, neautorizata, nu poate avea noroc la nesfarsit.
Dan F.
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 1:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stiu ...tocmai ..nu vreau sa risc deloc!!!!!! acum trebuie sa mi conving unu din parinti sau..sa merg cu frate meu Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Sus
tattoo sfinx

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 7:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Trebuie sa mergi cu unul din parinti si sa aveti amandoi actele de identitate.
mey
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

o sa vad eu Cool
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 8:46 pm    Titlul subiectului: Re: Fricaaa Raspunde cu citat (quote)

Matzulik a scris:
Bha salut...vreau shi eu sa'm trag o gaura in limba(fara shtirea alor mei bineinteles) dar mi cam frica pt ca am auzit poveshti cum ca daca te tragi putzin tzi se despica limba sau dupa ce tzail faci tzi se umfla ff tare shi nu potzio sa vb bine...Heeeelp
Sus
ellizabeth

Data inscrierii: 14/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 14, 2006 12:47 pm    Titlul subiectului: Re: Fricaaa Raspunde cu citat (quote)

eu as vrea piercing dupa ceafa dar imi eputin cam frica ca doare, voi ce ziceti, sincer?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Dum Oct 01, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am tot 14 ani si mi am at cateva gauri in limba dar n am reusit a bag pierceul,da e adevart a ti se umfla putin si nu poti viorbi foarte bine dar trece,si NU DOAre si nu ti se despica nici o limba ca si eu am tras limba 1 oara:D
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community