FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pistol
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Tyby

Data inscrierii: 06/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Apr 06, 2006 2:46 pm    Titlul subiectului: Pistol Raspunde cu citat (quote)

De unde pot achizitiona un pistol de piercing ????????????????????? va rog trebe urgent !!!!!!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Apr 06, 2006 4:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare Tyby, un pistol pentru piercing potzi achizitziona de la orice farmacie veterinara sau de la orice medic veterinar, pentru ca in fond, la asta se foloseste un pistol pentru "piercing", la marcarea vacilor, si a tuturor animalelor pentru ca pistolul acela nu trebuie sterilizat, nu prea potzi da unei vaci sifilis sau hepatita.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Apr 06, 2006 5:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

idem,si vezi site-ul meu la sectiunea body-piercing!
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 07, 2006 11:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

acuma sa vb sincer ...eu stau in galati ...ce farmacie veterinara vinde pistoale de piercing ...prin ce orase se gasesc ?
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Vin Apr 07, 2006 1:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

amice nu confunda omul cu vaca. pistoalele speciale de piercing se gasesc in magazine specializate nicidecum in farmaciile veterinare.(alea sunt cu totul altceva). noile modele de pistoale pentru piercing au capul steril schimbabil, cand cumperi unul sa-l iei universal sa poti folosi orice cercel de ureche. ele sunt pentru anumite modele de cercei, cerceii trebuie sa fie intr-o cutiuta sigilata steril. pistolul costa in jur de 50 euro + pretul cerceilor. pistoatele de acest fel se folosesc doar pentru lobul urechii, nu te sfatuiesc sa il folosesti pentru alte zone ale corpului. cauta pe net si vei gasi un magazin de unde sa achizitionezi unul.
Dan F.
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 07, 2006 10:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

man ..nu gasesc nici o pagina de net cu asha ceva sincer caut de 3 zile !!
Sus
tattoo sfinx

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 8:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cauta pe google la bijuterii (pagina din romania).
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 08, 2006 5:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nimic nimic ...chiar nu se gaseste nicaieri de cumparat ?
Sus
tattoo sfinx

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 7:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De gasit se gasesc dar trebuie sa cauti. In general saloanele de piercing nu folosesc asa ceva.
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 13, 2006 5:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai si atunci concret unde Dumnezeu pot gasi asha ceva de unde sa cumpar ...?
Sus
adina
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 24, 2006 12:37 pm    Titlul subiectului: piercing Raspunde cu citat (quote)

de unde pot sa cumpar un cercel de buric ? Laughing
[/i][/b]
Sus
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Dum Aug 27, 2006 9:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de la magazin .... inceara sectiunea catalog firme ai sa gasesti cateva
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mara
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 14, 2006 12:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Wow... Nu stiam ca se pot cumpara pistoale de piercing la farmaciile veterinare. Uite o idee grozava! Eu nu as folosi asa ceva, la fel cum nu as lua nici vitamine cumparate de acolo, indiferent daca sunt frumos colorate si au forma de oase . Very Happy
Sus
alinutza18
Vizitator

MesajTrimis: Dum Sep 24, 2006 7:26 pm    Titlul subiectului: .... Raspunde cu citat (quote)

Pot sa stiu si eu daca in orasul asta fantoma numit Galati este vreun salon de tatuaje si piercing-uri???Era unul Ana Tatto..l-au desfiintat si p ala..mama lor!!!! Mad
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 6:05 pm    Titlul subiectului: Re: ....e Raspunde cu citat (quote)

alinutza18 a scris:
Pot sa stiu si eu daca in orasul asta fantoma numit Galati este vreun salon de tatuaje si piercing-uri???Era unul Ana Tatto..l-au desfiintat si p ala..mama lor!!!! Mad
qe
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community