FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pistol
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
NoName_Ciprian
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 16, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Are dreptate alinuta.. si yo am fost akum o luna sa imi fac un tatto si am cautat salonu ala ana tatto (care e singuru salon din tot judetu') si cica l-au desfiintat... poate stie cineva altul sau macar unul din braila sau tecuci?
Sus
krishhh86
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 6:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hello ...as vrea sa stiu si unde anume ...imi pot face un piercing ...stau in Galati si sincer nu am vazut pe nicaieri un salon de genul asta.stie careva?!!C.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 02, 2007 3:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la kiss stiam... in centru unde intoarce troleul
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 02, 2007 4:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da nijte pierceuri mai mijto nu stiti de unde fac rost? nu vreau cum are toata lumea... vreau la un capat bila si la celalalt sa fie ceva dragutz(am mai avut odata pierce in forma de ancora)
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 8:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

yo is din arad ji caut de 1 saptamana cercei ptr pircing in limba .imi poate spune cineva de unde sa fak rost ??plsss
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 9:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

krishhh86 a scris:
hello ...as vrea sa stiu si unde anume ...imi pot face un piercing ...stau in Galati si sincer nu am vazut pe nicaieri un salon de genul asta.stie careva?!!C.

s-a deschis un nou salon...vis-a-vis de potcoava...autorizat...iti fac anestezie si iti desigileaza acul de fata cu tine...(iti arata si data la care expira)...asa ca eu zic ca se merita mai mult decat la kiss (am o prietena careia i s-a blocat pistolul in buric...)
Sus
QbGhFPYAXK
Vizitator

MesajTrimis: Lun Feb 09, 2009 8:05 am    Titlul subiectului: olhVooLhuOvcvVrqxIx Raspunde cu citat (quote)

ch_02_05.txt;9;9
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Lun Feb 09, 2009 10:06 am    Titlul subiectului: GZDKsjZTrRVAxJFnoP Raspunde cu citat (quote)

comment2,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 9:22 pm    Titlul subiectului: QIFvvNVndvi Raspunde cu citat (quote)

comment5,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Sam Mar 14, 2009 8:58 pm    Titlul subiectului: mpXxPSOcmKXq Raspunde cu citat (quote)

ngpseaxe,
Sus
Maryland
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 26, 2011 1:14 pm    Titlul subiectului: FBYfZYKCheo Raspunde cu citat (quote)

Big help, big help. And spuerlaitve news of course.
Sus
Gabby
Vizitator

MesajTrimis: Sam Aug 27, 2011 1:24 am    Titlul subiectului: TAMFBjSHQBxm Raspunde cu citat (quote)

Knwoledge wants to be free, just like these articles!
Sus
Esther
Vizitator

MesajTrimis: Sam Aug 27, 2011 3:59 am    Titlul subiectului: UwjVcTRturP Raspunde cu citat (quote)

I have been so bwelideerd in the past but now it all makes sense!
Sus
Brandywine
Vizitator

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2012 2:28 pm    Titlul subiectului: WvGtymtIXYEXmlXV Raspunde cu citat (quote)

Your's is a point of view where real intellingece shines through.
Sus
Eddie
Vizitator

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2012 5:24 pm    Titlul subiectului: bLEUSuxMfwFwelHl Raspunde cu citat (quote)

Wowza, problem solved like it never hapepend.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3  Urmatoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community