FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
BILE IN PENIS

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DJ_23_AMG

Data inscrierii: 16/Feb/2007

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 12:31 pm    Titlul subiectului: BILE IN PENIS Raspunde cu citat (quote)

Buna ma intereseaza si pe mine sa imi bag bile in penis.Unde se face operatia asta? si care sunt riscurile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Feb 26, 2007 9:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca vrei mai multe detalii o sa le discutam pe messenger lasa-mi id-ul tau si vorbim
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
golden_relya

Data inscrierii: 24/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[quote="Blaj"]daca vrei mai multe detalii o sa le discutam pe messenger lasa-mi id-ul tau si vorbim[/quote]

spune mi si mie unde se pot pune bile in penis in afara de puscarie?
Sus
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la un salon specializat in body modification
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
golden_relya

Data inscrierii: 24/Aug/2007

MesajTrimis: Lun Aug 27, 2007 6:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[quote="Blaj"]la un salon specializat in body modification[/quote]

in constanta stii cumva exista astfel de saloane ?spune mi daca vrei sa renunnti mai trz ti le poti scoate?
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Lun Apr 21, 2008 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

frate!! cum poti sa Zici dak nu le mai vrei le poti scoate??? ori esti ferm decis si le tii toata viata..ori daca simti k nu te reprezinta indeajuns nu ti faci si gata!!! pierceurile,tatuajele implanturile si tot ce tine de body modification sunt un stil de viata nu o moda..
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Mai 14, 2008 8:00 pm    Titlul subiectului: Bile in penis... Raspunde cu citat (quote)

Pentru aceasta operatie poti veni la salonul Tattoo Art din Petrosani. Noi executam acest gen de operatie in cele mai sterile si sigure conditii, cu asistenta medicala, bisturie sterile de unica folosinta si cu anestezic spray cu freon. Vezi si site-ul si forumul nostru. Bafta! Nu recomand sa faci asta la un amator, deoarece zona e foarte vascularizata si poti pierde mult sange.

Data inscrierii: 05/Feb/2010

MesajTrimis: Vin Feb 05, 2010 8:54 am    Titlul subiectului: ? Raspunde cu citat (quote)

vreau sa stiu daca exista prin constanta saloane de pus bile pe penis si unde? multumesc frumos
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Feb 10, 2010 12:07 pm    Titlul subiectului: Re: ? Raspunde cu citat (quote)

danieI a scris:
vreau sa stiu daca exista prin constanta saloane de pus bile pe penis si unde? multumesc frumos

Nu se executa aceasta operatie la niciun salon din Romania...

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Joi Feb 11, 2010 4:59 am    Titlul subiectului: Re: ? Raspunde cu citat (quote)

ovidiutudoran a scris:
danieI a scris:

Nu se executa aceasta operatie la niciun salon din Romania...

se fac si la fish tattoo...da no...ovi se da mare Laughing
Sus
sebipitt

Data inscrierii: 16/Mar/2014

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2014 12:28 pm    Titlul subiectului: Re: BILE IN PENIS Raspunde cu citat (quote)

Buna ma intereseaza si pe mine sa imi bag bile in penis.Unde se face operatia asta? si care sunt riscurile?[/quote]
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community