FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
temporare
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Apr 15, 2006 9:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bravo! bine spus! Razz
eu
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 9:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intrebarea era care e faza cu tatuajele temporare.ca exista si alte posibile schimbari de look e altceva. nu as fi apelat la acest forum daca nu ma interesau intro masura mai mare sau mai mica tatuajele
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 4:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

:lol:Daca chiar vrei un tatuaj,apeleaza la un tatuaj profesional,permanent ..nu se poate compara la realizare cu nici un altfel de stil de tatuaj........... Arrow
necunoscut
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 6:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am si io o intrebare cu vopsea de par henna se poate face tatuaje/? pt cateva zile?
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Sep 09, 2006 12:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

NU!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:28 am    Titlul subiectului: Re: temporare Raspunde cu citat (quote)

Nu ma bag Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
symbian

Data inscrierii: 02/Sep/2011

MesajTrimis: Sam Sep 03, 2011 9:42 am    Titlul subiectului: tatuaj cu pixul Raspunde cu citat (quote)

Dar daca totushi vrei tatuaj care dispare, potzi sa iti faci si cu pixul, poate tzine si un an, in functie de cum te speli.

si cum sa faci cu pixul?vreau mai multe detalii Multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community