FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Costi tattoo - lucreaza si pe la spate...:)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 12:47 pm    Titlul subiectului: Costi tattoo - lucreaza si pe la spate...:) Raspunde cu citat (quote)

Vreau sa anunt public, ultima isprava a lui Costi Azoitei, acum Isuf, de la Targu-Jiu. Dupa 4 ani in care nu am primit nici o reclamatie, iata ca a venit si vremea sa trebuiasca sa umblu pe la OPC. Reclamatia a fost facuta de Costi, idolul tatuatorilor din Romania si in curand de pe intreg globul pamantesc...sau deja Smile)
Nu imi place sa spal rufele in public, dar nici sa fiu calcat in picioare de o persoana neinsemnata. Din pacate, a fost ultimul gest care a reusit sa aduca la final relatia noastra veche de colaborare. Voi posta Procesul verbal aici pe forum (daca se accepta poze), sau daca nu, va voi arata link-ul unde veti putea citi comica sesizare a fostului meu prieten. Reclamatia s-a dovedit a fi neintemeiata. Si nu cred ca ar trebui sa ii pese cuiva cum imi pun eu mobila in casa, atata timp cat nu ii afectez viata sau afacerea... Toate astea dovedesc, ca dl. Costi lucreaza si pe la spate Smile sau numai pe la spate. Se pare ca asa ii place lui...Va tin la curent, chiar daca pentru unii dintre voi sunt o persoana non-grata. E bine sa va feriti de acest om si de tot ce intreprinde el...o masca...cu multe fete...

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Mai 27, 2008 9:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am revenit cu pozele...cateva fragmente din procesul verbal de la OPC:

Deci prima poza arata cine a fost reclamantul, iar a doua, ca reclamatia a fost NEINTEMEIATA...
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community