FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
HELLLLLPPP

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
PISKOATA2004

Data inscrierii: 25/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Mar 25, 2007 12:14 pm    Titlul subiectului: HELLLLLPPP Raspunde cu citat (quote)

vreau sa stiu si eu unde sa-mi pun un piersing la un salon bun.daca puteti sa-mi lasati o adresa exacta si un nr de telefon ca am tot cautat si nu am gasit nimik
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
optimista

Data inscrierii: 24/Feb/2007

MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 5:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai...unul dintre cele mai boone saloane sunt cele din bucuresti(cel din mall vitan)(akolo miam faqt ji eu piercing si e sooper OK) sau dak nu vrei,ai pootea l fashion tatoo...(akolo miam faqt eu piercing in ureche teas sfatui s te duci q incredere la cele 2 saloane..(asta doar dak ejty din bucurejti)..numai bine!!!!

P.S.;dak mai ai intrebari,scrie fara griji!!!!!!!!
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Ian 30, 2008 3:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community