FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
lichid alb/galbui si putin viscos in gaura

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
e_volk

Data inscrierii: 28/Mar/2007

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 11:49 pm    Titlul subiectului: lichid alb/galbui si putin viscos in gaura Raspunde cu citat (quote)

Va salut. Mi-am pus pierce in limba de 4 zile la un salon autorizat. Tipu' de acolo lucreaza de foarte mult timp si are experienta. Totul a fost sterilizat si facut ca la carte. In prima zi m-a durut un pic. Dupa ce mi-a trecut anestezia vorbeam cit de cit normal. A 2-a zi a fost ok, limba parea mai desumflata. Adevarul e ca in aceasi zi am mincat piureu si o supa, dar am clatit gura bine cu apa plata si acasa imi curat limba si imi spal dintii de mai multe ori pe zi, folosesc apa de gura etc. In a 3-a zi am observat ca in gaura facuta a aparut un lichid alb/gabui si putin viscos. Il tot inlaturam cu betisoare de urechi dar, tot aparea si mi se aduna in partea de jos si de sus a piercului. Dupa 4 zile l-am scos ca sa curat gaura. Piercul l-am fiert si l-am pus in alcool medicinal. Gaura tot n-am reusit sa o curat. Ce sa fac? Sa iau antibiotice, sau sa scot piercul? (cu toate ca n-asi vrea sa renunt la el). Ms mult.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
e_volk

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 11:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am uitat sa va intreb, ce antibiotice trebuie sa iau.
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 10:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

.....foarte ushor! du-te la tipul care tzi l-a facut si intreabal! daca zici ca totul era ok si el se pricepe, ii mai bine sa-i il aratzi si sa itzi zica ce si cum, decat sa primesti sfaturi pe "nevazute"....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
e_volk

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 11:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am fost la salon si tipu' mi-a zis ca e normal sa am acel lichid, de aceea tre sa astept 10 zile ca sa se vindece gaura si sa-mi puna un pierce mai mic. Ideea e ca la inceput nu m-a avertizat ca o sa am asa ceva si de aceea m-am cam panicat.
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Mar 31, 2007 8:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

......asha.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Wasted

Data inscrierii: 03/Oct/2007

MesajTrimis: Mie Oct 03, 2007 7:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ceva de genu am patit si eu . mi`a fost fff umflata si a inceput sa se dezumfle dar tot curge lichid de ala. am de vreo 3 4 zile pearc. ti`a trecut rpd? si eu m`am panicat un pic:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Ian 29, 2008 5:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
frozen heart

Data inscrierii: 18/Ian/2010

MesajTrimis: Mar Ian 26, 2010 7:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am pierce de o saptamana jumate si cred ca mi s-a infectat Neutral am baut lapte Very Happy si a doua zi mi-a aparut un lichid alb langa cercel Neutral si simt piscaturi in toata limba .... credeti ca este grav ? ce ar trebui sa fac ? plz help Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community