FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
PIERCING!!!!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
me
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 7:12 pm    Titlul subiectului: PIERCING!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Dupa ce am bantuit pe siteu asta ..mi s-a implinit visul!!!
Mi-am facut piercing in limba
Pot sa va spun ca ..nu m-a durut..ci doar o intepatura,nu mi sa umflat limba ,nu vb raraita ..nu ma doare..si uneori am imperia k nu e acolo ...si ma sperii ca am inghitit vreo bila!
Si nici macar nu se observa ..decat daca scot limba!!!
Razz Razz Razz
deocamdata asta e prima zi..sa vedem cum sunt si urmatoarele!!!!
Sus
CocaineGirl

Data inscrierii: 28/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 5:03 pm    Titlul subiectului: hehehe Raspunde cu citat (quote)

asa eram si eu in prima zi..de fapt si eu dupa ce am bantuit destul de mult timp pe siteul asta m'am hotarat sa imi fac..si mi'am facut...prima zi a fost perfecta...a doua putin mai raraita Smile si mai greu cu mancarea..a 3'a zi un pic mai bine si dupaia am intrat in normal.. Smile) nu il am nici de o luna si deja pot sa ma joc cu el ...sunt happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
me
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 2:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

a trecut o sapt si ceva de cand il am ...deja de a 3 zi mancam perfect ...a doua cu putine dureri ...si am vb mereu cum trebuie !!!! limba nu a mai fost umflata ..oricum nu prea era ..deja din a 3 zi!!!!!
Sus
rocsy_babygirl

Data inscrierii: 13/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 5:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pe mine ma bate gandul sa-mi pun pierce in limba de cam mult timp. Asta a fost pe primul plan, dar m-am hotarat ca prima oara sa imi pun in buric. E super tare si acuma mor dupa un cercel in limba numai ca am auzit tot felul de vrajeli ca si cum ti-ai pierde gustul shi tot felul de chestii d'astea. Oricum daca stau sa ma gandesc, nu prea are cum ...
Sus
COcaine
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 7:50 pm    Titlul subiectului: prostii Raspunde cu citat (quote)

Nu itzi pierzi gustu....is aiureli..eu nu il mai am ca m'au prins ai mei..ai grija sa obtzii acordu lor..bafta
Sus
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 11:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cel mai nashpa este cand se astupa gaurile in max 10 ore Sad am avut 4 in buza 2 in spranceana (cruce) iar la bucov la motor rock fest le`am dat jos o cateva ore ca sa pot asista la concert cum trebuie... cand am venit sa mi le pun... gaura din spranceana (cea orizontala) si ultima facuta`n buza se astupase... piercingurile erau de cel putzin o luna de zile Crying or Very sad acum am mai renuntat la o gaura`n buza deci am doar 2`ua.. asa ca avetzi grija si nu le scoatetzi dekat dak schimbati piercingul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu il am de o saptamana si am avut probleme..nah,nush sa l ingrijesc,acuma e super ok!
Sus
vreau

Data inscrierii: 29/Aug/2007

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2007 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

astia care aveti pierce in limba.. il simtiti in cerul gurii si sub limba? Confused
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 03, 2007 4:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu sunt a pierce freak; everybody says that Very Happy ma enerveaza scoala ingrozitor eu am 2 pierceuri in buza si profii mi-au zis k imi dau 6 la purtare si ma lasa repetenta dak nu le scot; acum port o tija scurta d 6 mm in buza d jos si in buza d sus il scot la ore sil port in pauze Very Happy le ador prea mult k sa renunt la ele vreau sa mi dau o tija in ureche si, eventual sa mi largesc gaurile la 16 mm acum le am d 10 Very Happy azi mi-am dat un smiley <:-p e asa d dragutz ..se vede cand zambesc [smiley= pierce in pielea d sub buza d sus]
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community