FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
filmulete

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Dum Apr 23, 2006 10:21 pm    Titlul subiectului: filmulete Raspunde cu citat (quote)

topic in mare parte ptr cei care lucreaza la saloane autorizate. putetzi sa filmati si voi cand facetzi piercinguri in zone sexuale (femei/barbati) ca in rest am vazut cum se fac.
ps: am vazut pe un site ca exista cursuri ptr meseria de montator de bijuterii. voi chiar atzi facut cursurile sau atzi inceput ca altii intai la prieteni, pe voi sau.. atzi cerut voie cuiva la salon sa va lase sa va uitatzi cum se monteaza.
ps. vreau si eo o foarfeca-pensa la pret acceptabil (nu 800 mii cat am vazut). de unde pot face rost in romania sau de pe un site de unde pot cumpara
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
CocaineGirl

Data inscrierii: 28/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 1:09 pm    Titlul subiectului: Crestutzaaaa Raspunde cu citat (quote)

hehehe si aci dau de tine??? Twisted Evil Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rog stergetzi topicul lu cocainegirl.. e offtopic aiurea
Sus
Devil!!!
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 3:33 pm    Titlul subiectului: gay Raspunde cu citat (quote)

esti gay man..ce ai daca ea vrea sa ii zica lui ceva sau...ai ceva impotriva??? Twisted Evil Exclamation Exclamation Exclamation
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community