FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce intepenit

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
plusche

Data inscrierii: 19/Apr/2007

MesajTrimis: Joi Apr 26, 2007 7:59 pm    Titlul subiectului: pierce intepenit Raspunde cu citat (quote)

soo...sambata trecuta mi'am facut piercing in spranceana(la salon Very Happy) si mi'a zis k la o saptamana pot sa'l dau jos k sa'l curat...si de curiozitate am incercat sa'l desfac,dar nu pot.s'au intepenit bilele pe filet si nu pot sa o scot nici pe cea de jos nici de sus Sad ce sa fac k sa le scot? de ce s'au intepenit? sper sa ma puteti ajuta Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 9:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

"si mi'a zis k la o saptamana pot sa'l dau jos k sa'l curat..." din pacate nu tzi-a zis bine! norok ka nu ai putut tu sa-l dezfiletez ca aveai 80% shanse sa nu mai il potzi pune la loc, gaurile le ai, dar canalul nu este format dupa numai o saptamana => ca puteai sa-l introduci in gaura si nu mai iesea in veci pe partea cealalta! asha ca mare norok ai avut pe capul tau! iar in legatura cu dezshurubatul, tragetzi o pereche de manushi de cauciuc si invarte-le contrasens!
numai bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
plusche

Data inscrierii: 19/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Apr 29, 2007 5:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

^multumesc mult de sfat,a mers sa le desurubez,acum stau linistita k nu trebuie sa'l tai sau mai stiu eu ce Very Happy cat despre perioada de vindecare am citit si eu aici si aveam un semn de intrebare pe care mi l'ai lamurit acum. multumesc inca o data!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 22, 2007 3:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community