FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
cine ma ajuta si pe mine?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fotografu

Data inscrierii: 02/Mai/2007

MesajTrimis: Mie Mai 02, 2007 9:54 pm    Titlul subiectului: cine ma ajuta si pe mine? Raspunde cu citat (quote)

as dorii sa-mi fac si eu un tatuaj pe antebrat cu un mesaj ceva de genul asta,dar nu stiu ce mesaj sa imi scriu.de asta am apelat la dms poate ma ajutati cu cateva sugestii.va multumesc
cine ma poate ajuta?as dorii sa-mi fac si eu un tatuaj pe antebrat cu un mesaj ceva de genul asta,dar nu stiu ce mesaj sa imi scriu.de asta am apelat la dms poate ma ajutati cu cateva sugestii.va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 8:34 am    Titlul subiectului: Re: cine ma ajuta si pe mine? Raspunde cu citat (quote)

Pai zodia ta sau nush ceva ce te reprezinta pe u depinde mai intreaba si u pe alti care au ,eu dak mi-as face unu pe antebrat sigur mi-as face zodia mea in chineza sau japoneza ceva Wink iti urez bafta la cautat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community