FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
OUCH !!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sharp

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 11:57 am    Titlul subiectului: OUCH !!! Raspunde cu citat (quote)

Probabil doare ffff rau, dar am si eu o intrebare, e diferenta de durere sau procedura, daca "el" este virgin ? Wink 10q !
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Esti virgin, pufuletz? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
salonta

Data inscrierii: 01/Iul/2008

MesajTrimis: Vin Apr 24, 2009 9:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lol Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:33 pm    Titlul subiectului: Re: OUCH !!! Raspunde cu citat (quote)

Sharp a scris:
Probabil doare ffff rau, dar am si eu o intrebare, e diferenta de durere sau procedura, daca "el" este virgin ? Wink 10q !

Pana sa ajungi la piercing e bine sa ajungi macar prin centru ,,, oricum poate te hotarasti sa iti gauresti alt loc inainte si pt asta sunt sigur ca vei gasi tot ce iti trebuie pe getwild.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul intim barbati Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community