FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Vreau si eu niste raspunsuri,va rog:)
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Aly_na
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 8:48 pm    Titlul subiectului: Vreau si eu niste raspunsuri,va rog:) Raspunde cu citat (quote)

as vrea si eu un piercing ca acesta dar nu stiu mai nimic despre el(cat de tare doare,cum il ingrijesc etc).v-as ruga f frumos daca imi puteti da si mie niste raspunsuri cat mai repede!! http://www.tattoo69.cl/images/fotos_serv/piercing/piercing-cadera.jpg Very Happy
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Detalile le vei avea la un salon profesional,cat de acest loc,parerea mea e ca e deranjant!alegeti o alta zona,genital, sfarc,intre sani..ceafa..
but the same........ majora!!!!
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Apr 28, 2006 9:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poi mi sa pus pata p asta Confused ...si as vrea niste rapunsuri aici p site,asta daca nu iti este lene sa scri...nu la salon sau stiu si eu unde Rolling Eyes ..deci? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Aly_na

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 10:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mie nu-mi mai zice nimeni nimic? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...of doamne Crying or Very sad ...nu ma ajuta nimeni...of... Crying or Very sad Sad
Sus
costi

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 10:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Durere:Nu vei avea!
cat de ingrijire ,vei avea grija de el ca de orice alt piercing(buric,sfarc...)
pt. un asemenea piercing ai nevoie de un tip care are intradevar exprienta in piercing(cursuri,sau cunostinte mari in body-piercing)asa ca nu as sfatui pe nimeni sa-si faca la''acei cunoscatori''.ai nevoie de un piercing pentru suprafete ''SURFACE BARBELL ''cu dimensiuni diferite....depinde de zona de pielea ta...
asta pe scurt ca nu am timp de dat detali ...nu mi place sa vorbesc mult...vino la salon si vei avea toate detaliile necesare si in plus vei pleca si cu piercingul Very Happy
Aly_na

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 10:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ms...in sfarsit Confused
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aici Costi!
esti prea grabita Laughing
Sus
Aly_na

MesajTrimis: Lun Mai 01, 2006 12:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dah...mil doresc prea tare Laughing ... Very Happy
Sus
costi

MesajTrimis: Lun Mai 01, 2006 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si ce te retine sa-l ai!?vino la tg-jiu...........
Aly_na

MesajTrimis: Lun Mai 01, 2006 3:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing ...poi d curand am fost cu trupa d parkour Very Happy ...este salon si la noi in oras dar au nijte scoruri cam mari Confused ....
Sus
costi

MesajTrimis: Lun Mai 01, 2006 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce trupa?de unde esti tu?ce scoruri......
Aly_na

MesajTrimis: Lun Mai 01, 2006 7:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

trupa parkour petrosani....,sunt din petrosani Very Happy ..parkour ii un fel d sport cam periculos Very Happy .. si scoruri=pretzuri Wink
Sus
costi_tattos
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 7:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut,ce preturi ti-a dat mai exact!???
Sus
Aly_na

MesajTrimis: Mar Mai 02, 2006 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu mie mai exact,ci unui prieten...nu mai conteaza Very Happy ......daia nu mai pot eu d salonul lor.. Neutral
Sus
costi

MesajTrimis: Joi Mai 11, 2006 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Arrow Arrow Arrow
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community